Pracovnička detského kútika

TIME OUT Plus s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
730 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Děti jsou pro Vás zdrojem inspirace a komunikace s nimi zábavou?
Pak by náš tým, který nyní doplňujeme, mohl být určen přímo pro Vás.
Pro dvě naše provozovny (hlídané dětské koutky TIME OUT) v Bratislavě - OC Central a OC Avion - hledáme příjemné, schopné a zodpovědné kolegyně.
Součástí Dětského koutku TIME OUT v OC Central je i minikavárna, kde si můžete vyzkoušet práci za barem a naučit se připravovovat skvělou kávu. Zaškolení na pozici baristy bude naším dárkem pro Vás!
Samotná práce probíhá ve směnném provozu - krátký a dlouhý týden - od 9.00 - 21.00 hod., díky kterému tak máte každý druhý týden k dispozici celých 5 dní volna.

Zamestnanecké výhody, benefity

Strávné lístky v hodnotě až 134 €, karta Multisport, odměnové akce, motivační soutěže, nadstandartní počet dovolené, vstup pro dětské rodinné příslušníky zdarma.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.11.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pozitivní vztah k dětem, flexbilitu, milé vystupování, praxe s dětmi (i v rámci zájmových kroužků) vítána.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme první a největší provozovatel dětských koutků v nákupních a zábavních centrech v České a Slovenské republice. Dětské koutku také navrhujeme a stavíme. Aktuálně provozujeme na Slovensku 10 dětských koutků, 3 firemní školky a infopult.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TIME OUT Plus, s.r.o
Panenská 8
811 03 Bratislava
ID: 3132052   Dátum zverejnenia: 8.11.2017