Práca vo fabrikách - Robotník

TIME Personnel Agency s. r. o.

Miesto práce
Waalwijk, Eindhoven, Tilburg, Dordrecht, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000- 2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na montážnych a výrobných linkách vo fabrikách ako - výroba, balenie, lepenie a finálne označenie produktov

- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava do práce
- zabezpečené zdravotné poistenie
- nadčasy sú možne s 125 - 200 % príplatkom
- zmluva s holandskou pracovnou agentúrou

V prípade, ak Vás tieto ponuky zaujali, stačí zaslať svoj štruktúrovaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Holandská pracovná agentúra, ktorá zamestnáva ľudí z Európskej únie. Najviac ponúkaných prác je z potravinárskeho a logistického prostredia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinová výroba a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- flexibilita
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- ochota a záujem sa učiť novým veciam

TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v zahraničí ako sú: Stavebníctvo, Strojárstvo, Logistika a Zdravotníctvo.

Sprostredkujeme prácu pre kvalifikovaných / nekvalifikovaných jednotlivcov, ale taktiež pre Živnostníkov a S.R.O.

Každý kandidát má poradenské služby nie len od nás, ale aj od našich partnerov v danej krajine.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3188030  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000- 2500€