Lakovník vyššej úrovne - práca na 1 zmenu, víkendy voľné

TIME Bicycles Europe a.s.

Miesto práce
Továrenská 38, Gajary
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
1 500 - 2 200 EUR/mesiacod 1500 EUR/mesiac (od 1000 EUR základná mzda + variabilná zložka), výsledná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Lakovanie sériovej produkcie
• Výkon práce s profesionálnymi pracovnými nástrojmi a špičkovým vybavením
• Ručné miešanie dvojzložkových lakov a farieb
• Ručné lakovanie a striekanie bicyklových karbónových rámov a ich komponentov s dôrazom na kvalitu vykonanej práce
• Práca s lakmi spĺňajúcimi prísne environmentálne normy
• Vizuálna kontrola pripraveného výrobku a spojov pred a po lakovaní
• Testovanie novej farby a laku
• Zameranie na top kvalitu finálneho produktu !!

Lakovanie karbónových bicyklových rámov má svoje špecifiká a zvládnutie tejto techniky posúva lakovníkov do úplne inej lakovacej ligy.

Ak zamestnanec zvládne lakovanie základného laku, posúva sa ďalej na lakovanie farby a následne na lakovanie vrchného laku. Podľa zvládnutej náročnosti lakovania sa posúva aj platové ohodnotenie lakovníka.

A my hľadáme toho, kto má odvahu prejsť všetky tri úrovne :-)

- jednozmenná prevádzka (6:00 - 14:30)
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé a motivačné ohodnotenie
- po úspešnom zaškolení perspektíva dlhodobého zamestnania (zmluva na dobu neurčitú)
- dochádzkový bonus
- odmena za odporučenie nového kolegu 300 EUR
- dovolenka navyše za lojalitu/odpracované roky
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona
- zabezpečený pitný režim na pracovisku
- práca v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- min. SOU ukončené
- viacročné skúsenosti s ručným lakovaním sú potrebné
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- schopnosť učiť sa nové procesy, postupy
- zodpovednosť
- precíznosť
- dôslednosť
- manuálne zručnosti
- cit a zmysel pre detail !!

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu karbónových bicyklových rámov a komponentov, výrobky vysokej kvality určené pre profesionálnych cyklistov.
TIME je celosvetovo uznávaná značka cyklistiky.
Už viac ako 30 rokov zabezpečujeme výbavu v top kvalite pre cyklistov, ktorí sa prezentujú na svetových súťažných podujatiach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4597110  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac