Senior Accounting Manager/ Hlavný účtovník

TIME Bicycles Europe a.s.

Miesto práce
Gajary
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000 Eur, finálna mzda závisí o skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior Account Manager / Hlavný účtovník je v našej spoločnosti zodpovedný prioritne za:
- účasť na globálnej finančnej a účtovnej funkcii spoločnosti
- spracovanie mesačných uzávierok, správ a štatistík
- kontrolu správnych zostatkov zásob a nákladov z produkcie každého mesiaca
- vytváranie a kontrolu firemných reportov a analýz pre manažment spoločnosti
- účasť na tvorbe finančného plánu
- účasť na riadení prognóz a realizácie záväzkov spoločnosti
- vedľajšie podvojné účtovníctvo
- evidenciu dlhodobého majetku, tvorbu a účtovanie odpisov
- účtovanie pokladne a bankových výpisov s mesačným odsúhlasovaním
- mesačné spracovanie DPH
- asistenciu / vedenie niektorých globálnych finančných funkcií spoločnosti zo Slovenska
- kvalitu a dokumentáciu štvrťročných / polročných inventúr
- použitie prostriedkov reprezentačného fondu a ich účtovanie v súlade s platnými predpismi
- spracovanie mesačných správ pre TIME USA, slovenské štátne inštitúcie a EÚ
- spracovanie reportov a hlásení na daňový úrad
- dodržanie pevne stanovených termínov splatnosti
- hospodárne využitie a technický stav zverených prostriedkov a DHM
- plnenie ďalších úloh od vedenia spoločnosti v stanovených termínoch

- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé a motivačné ohodnotenie
- bonusy/ odmeny doplníme na osobnom stretnutí
- dovolenka navyše za lojalitu/odpracované roky
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona
- práca v priateľskom kolektíve

Ďakujeme všetkým kandidátom za ich záujem a prejavenie dôvery, budeme Vás priebežne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť slovenskej účtovnej legislatívy
- skúsenosť s účtovnými závierkami
- znalosť problematiky DPH
- aktívna znalosť MS Office (Excel, Word)
- znalosti práce s účtovnými systémami (skúsenosť s NETSUITE výhodou, nie však podmienkou)
- AJ aktívne podmienkou
- orientácia na výsledok
- schopnosť samostatne pracovať
- výborné komunikačné zručnosti

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu karbónových bicyklových rámov a komponentov, výrobky vysokej kvality určené pre profesionálnych cyklistov.
TIME je celosvetovo uznávaná značka cyklistiky.
Už viac ako 30 rokov zabezpečujeme výbavu v top kvalite pre cyklistov, ktorí sa prezentujú na svetových súťažných podujatiach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4597107  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac