Údržbár

TIME Bicycles Europe a.s.

Miesto práce
Továrenská 38, Gajary
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
1 400 EUR/mesiacod 1 400 EUR/mesiac (od 1 100 EUR - základná mzda + bonus za kvalitu práce 300 EUR) výška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Operatívne zabezpečuje odstránenie porúch strojov, zariadení za účelom zabezpečenia chodu prevádzky
• Plánuje a zabezpečuje pravidelné prehliadky a revízie
• Vykonáva obhliadky technológií, budov a zariadení, ktoré si vyžadujú opravy, určuje postup pre ich vykonanie a pripravuje samotnú realizáciu
• Zabezpečuje obstarávanie a uskladňovanie náhradných dielov strojov
• Zabezpečuje podklady k návrhu na vyradenie opotrebovaných zariadení a technológií a následne ich ekologickú likvidáciu
• Vedie pravidelnú mesačnú evidenciu spotreby energii
• Spolupracuje pri správe odpadového hospodárstva a dodržiavaní platnej legislatívy životného prostredia (odpady, ovzdušie, vodohospodárstvo)
• Zameranie na mechaniku, hydrauliku, pneumatiku

- jednozmenná prevádzka (6:00 - 14:30)
- práca v športovom segmente s jedinečnou technológiou
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé a motivačné ohodnotenie
- po úspešnom zaškolení perspektíva dlhodobého zamestnania (zmluva na dobu neurčitú)
- odmena za odporučenie nového kolegu až 300,- Eur
- zabezpečený pitný režim na pracovisku (káva, čaj)
- práca v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Technická a manuálna zručnosť
Praktické skúsenosti s mechanikou
Skúsenosti s pneumatikou a hydraulikou
Samostatnosť
Trpezlivosť
Ochota učiť sa

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu karbónových bicyklových rámov a komponentov, výrobky vysokej kvality určené pre profesionálnych cyklistov.
TIME je celosvetovo uznávaná značka cyklistiky.
Už viac ako 30 rokov zabezpečujeme výbavu v top kvalite pre cyklistov, ktorí sa prezentujú na svetových súťažných podujatiach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4454497  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac