Správca objektu a tréningovej plochy pre mládež (ďalej len TIU)

TIMAN s.r.o.

Miesto práce
Užhorodská, Košice
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacFlexibilná platová zložka bude stanovená vopred a naviazaná na dosahovanie ročných výkonnostných ukazovateľov a plnenie manažérskych cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte, čo je potrebné, aby ste boli súčasťou zrodu novej, „ZLATEJ“ generácie futbalistov v Košiciach?
Základné ciele:
· Úspešne nadviazať na prevádzku TIU (dodávateľské vzťahy, personálne a finančné zdroje).
· Komplexne riadiť TIU (finančné, personálne, dodávateľské vzťahy, kvalita služieb pre interných a externých zákazníkov).
· Pripraviť krátkodobú a dlhodobú stratégiu fungovania TIU.
· Zabezpečiť finančnú udržateľnosť fungovania TIU.
· Zastupovať TIU na národnej a medzinárodnej úrovni.
· Vyhľadávať a aplikovať nové dostupné technológie pre rozvoj, atraktivitu a finančnú efektivitu chodu TIU.
Zodpovednosti a pracovná náplň:
· Úspešné riadenie tímu, nastavenie dobrých dodávateľských vzťahov a vzťahov s partnermi.
· Interná a externá komunikácia, marketing TIU.
· Riadenie a administrácia všetkých aktivít TIU (čistota, technické požiadavky).
· Technický stav TIU a zabezpečenie všetkých potrebných povolení na prevádzku.
· Efektívne plánovanie a organizovanie vyťaženosti TIU.
· Organizačné a technické zabezpečenie jednotlivých podujatí TIU.
· Dodržiavanie platnej legislatívy, platných predpisov a noriem (UEFA,SFZ).
· Ekonomicky efektívne hospodárenie a dosahovanie finančných plánov.
. Vykonávanie základných údržbových prác na umelom ihrisku malým traktorom a príslušným strojovým vybavením.

Informácie o výberovom konaní

Podmienky účasti vo výberovom konaní:
V prípade záujmu o účasť vo výberovom konaní je nevyhnutné zaslať vyhlasovateľom požadované podklady výhradne e-mailom na [email protected]. Do predmetu správy je nutné uviesť : „Výberové konanie – Správca TIU“.
Prípadné otázky adresujte výhradne elektronicky na [email protected].
Zoznam požadovaných dokladov:
· žiadosť o zaradenie do výberového konania;
· motivačný list naviazaný na pracovnú pozíciu;
· štruktúrovaný životopis, s uvedením doterajšej praxe podpísaný uchádzačom;
· zoznam referencií od predchádzajúcich zamestnávateľov, s uvedením kontaktu na konkrétnu osobu za účelom overenia referencie;
· súhlas so spravovaním osobných údajov – podpisuje uchádzač vo svojom mene.
· čestné vyhlásenie o osobných údajoch vo vzťahu k referujúcim osobám – podpisuje uchádzač vo svojom mene.
Uchádzač je povinný pripojiť a zaslať každý dokument zvlášť formou výlučne vo formáte PDF (buď export alebo riadny scan). Fotografie vytvorené mobilom nebudú akceptované.
Uzávierka prihlášok na výberové konanie:
Predpokladaný nástup na pozíciu:
Pracovná pozícia sa neobsadzuje na základe výsledku výberového konania. Výberové konanie slúži pre výber najvhodnejšieho uchádzača pre danú pozíciu. Na základe výsledkov odporúčania výberovej komisie o obsadení pozície rozhodne manažment spoločnosti KFA.
Zaslaním žiadosti o zaradenie do výberového konania uchádzač berie na vedomie a súhlasí, že:
· do výberového konania budú zaradení výhradne uchádzači, ktorí riadne a včas predložili všetky požadované doklady;
· výberová komisia má výlučnú právomoc rozhodnúť o tom, ktorý uchádzač bude pozvaný na osobný pohovor,
· uchádzač, pozvaný na osobný pohovor je povinný zdokladovať svoje deklarované vzdelanie a bezúhonnosť (poskytnutím potrebných dokladov a podkladov);
· na vypočutie pred výberovú komisiu budú pozvaní výhradne uchádzači, ktorí najlepšie splnia požadované kritéria;
· zaslaním prihlášky a požadovaných dokladov nevzniká uchádzačovi nárok na osobný pohovor ani na ďalšiu účasť vo výberovom procese;
· o termíne a mieste uskutočnenia osobného pohovoru a vypočutia výberovou komisiou, bude vybraný uchádzač informovaný výhradne elektronickým spôsobom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Košická Futbalová Aréna a.s. je pomerne mladou spoločnosťou. Ústredným predmetom činnosti KFA je prevádzka futbalového štadióna. KFA okrem iného poskytuje aj odborné vedomosti v príprave a rekultivácii športovísk v okolí. Všetci sa spolu staráme o tom, aby sme občanom poskytli najlepší športový, kultúrny a iný zážitok. Pridajte sa k tejto vízii aj vy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou je vzdelanie v oblasti manažmentu alebo technického zamerania. Skúsenosti so správou a prevá

· Ekonomické znalosti nevyhnutné na vedenie spoločnosti (tvorba rozpočtu, ekonomické riadenie spoločnosti, riadenie nákladov spoločnosti, controling, reporting a pod.).
· Prehľad v dennej operatíve a procesoch pri správe objektov, ako sú elektrické, mechanické, audio a video, HVAC, vodné inžinierstvo a ich správa.
· Znalosť anglického jazyka vítaná.
· Schopnosť zachovávať prísnu dôvernosť a silnú pozornosť k detailom.
· Vynikajúci prístup k partnerom a zákazníkom, schopnosť prispôsobenia sa multi-kultúrnemu prostrediu, zvládanie medziľudských vzťahov, vedenia a budovania tímového ducha, silné vyjednávacie schopnosti.
· Zodpovedný prístup, odolnosť voči stresu a časová flexibilita.
· Schopnosť prijímať samostatné rozhodnutia a niesť za svoje rozhodnutia zodpovednosť.
· Mobilizovať myslenie zamestnancov na dosahovanie cieľov.
· Morálna bezúhonnosť a integrita uchádzača.
· Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu.

Firma Timan je slovenská poradenská a vzdelávacia spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996 so zámerom priniesť to najlepšie zo svetového manažmentu do podmienok slovenských firiem. V súčasnosti poskytujeme profesionálne vzdelávacie a poradenské služby viac ako 200 firemným klientom.
Naša spoločnosť sídli v Banskej Bystrici s pobočkami v Bratislave a Košiciach.
Profesionálne a etické pravidlá spoločnosti Timan možno zhrnúť do týchto hlavných zásad:

• odovzdávame maximum
• akceptujeme firemnú kultúru klienta
• ukazujeme cestu a radíme, nesnažíme sa nič vnucovať
• prinášame srdce do sveta čísel formou nášho unikátneho H2O prístupu (Heart to Organizations)
• neustále pracujeme na vlastnom skvalitnení a raste
• sme diskrétni - zachovávame v tajnosti informácie získané o klientovi počas spolupráce

Vďaka kvalitne realizovaným vzdelávacím programom a projektom sme si vybudovali meno spoľahlivej poradenskej a vzdelávacej spoločnosti. Pri poskytovaní služieb naša spoločnosť vychádza z vlastného i zahraničného know-how, ktoré spĺňa medzinárodné štandardy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4548327  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac