Obchodný zástupca (Prievidza, Zlaté Moravce, Žarnovica, Žiar nad Hronom )

TIMAC-AGRO SLOVAKIA s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 3 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 1200 eur brutto + mesačne vyplácaná variabilná zložka (neobmedzená) na základe predajov našich produktov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je obchod a poľnohospodárstvo oblasť, ktorá Ťa zaujíma?
Chceš mať možnosť ovplyvniť rozvoj spoločnosti a byť súčasťou tímu, kde uplatníš svoje obchodné skúsenosti?
Tak vitaj v spoločnosti TIMAC AGRO SLOVAKIA.

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude vytvárať obchodné príležitosti priamo v teréne. Čaká Ťa rôznorodá práca s tímom ľudí s rovnakým cieľom: maximalizovať zisk našich zákazníkov (farmárov) prostredníctvom jedinečných produktov na trhu u ktorých je preukázateľná účinnosť a ktoré nezaťažujú životné prostredie.

Čo Ťa čaká v Timac Agro ?

• Každodenný kontakt s našimi zákazníkmi - farmári;
• Vyhľadávanie, kontaktovanie a navštevovanie nových ale aj existujúcich zákazníkov - Rozširovanie portfólia zákazníkov;
• Analyzovať potreby zákazníka, hľadať a navrhovať optimálne riešenie pre maximálnu výkonnosť a profitabilitu farmárov;
• Odporúčať a predávať kvalitné produkty s patentovanými technológiami, priamo vyvíjané našou spoločnosťou;
• Realizovať objednávky produktov, avšak o celú logistiku sa potom už postará náš logistický tím;
• Dbať na po predajnú starostlivosť (monitoring pole, spätná väzba, prípadne rozbor pôdy) - kvalitná starostlivosť o zákazníkov je pre nás na prvom mieste;
• Zaznamenávať informácie o stretnutiach a ďalších krokov v rámci nášho interného systému.

• 3 Sick days;
• Multisport karta;
• Osobný automobil aj na súkromné účely;
• Mobilný telefón aj na súkromné účely;
• Tablet aj na súkromné účely;
• Vianočná poukážka;
• Pravidelné školenia;
• Vzorky výrobkov;
• Odmeny za pracovné výročia;
• Odmena za odporúčanie zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

• Obchodný duch, samostatnosť a komunikatívnosť;
• Blízkosť k poľnohospodárstvu v akejkoľvek forme (štúdium, rodina z odboru, silný záujem o poľnohospodárstvo, máš vlastnú záhradku) alebo by si sa o ňom rád/a viac dozvedel/a;
• Skúsenosť s priamym (aktívnym) predajom;
• Záujem o prácu v teréne;

Timac Agro je francúzska dcérska medzinárodná spoločnosť spadajúca pod skupinu Groupe Roullier. Zaoberáme sa dlhodobo udržateľným poľnohospodárstvom a do našej produktovej rady patria predovšetkým výrobky pre výživu pôdy a plodín. Všetky produkty vznikajú interne vo vývojovom centre vo Francúzsku v Bretónsku, pričom vlastníme patentované technológie, ktoré nám umožňujú ponúkať prémiové a jedinečné produkty v tejto oblasti na trhu. Víziou a misiou našej spoločnosti je dlhodobo udržateľné poľnohospodárstvo, nezaťažovanie pôdy, kvalita plodín a tým aj prosperita zákazníkov. A práve aj ty v tejto misii budeš hrať kľúčovú úlohu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4571859  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac