Produktový manažér pre výživu rastlín a pôdy

TIMAC-AGRO SLOVAKIA s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacVýška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je poľnohospodárstvo oblasť, ktorá Vás zaujíma? Chcete mať možnosť ovplyvniť rozvoj spoločnosti a byť súčasťou tímu, kde uplatníte svoje odborné skúsenosti? Potom vitajte v spoločnosti TIMAC AGRO a staňte sa súčasťou tímu v rámci pozície PRODUKTOVÝ MANAŽÉR. Práca v rámci tejto pozície je veľmi zaujímavá a zároveň zodpovedná. Pýtate sa prečo? Máme pomerne vysoké nároky na kvalitu našich produktov a servisu zo strany našich obchodníkov, ktorí sú v každodennom kontakte s našimi zákazníkmi. Timac Agro vyrába a predáva prémiové produkty v oblasti výživy pôdy, plodín a zvierat, a s tým sa aj spája očakávaný kvalitný prístup a servis. A práve aj z tohto dôvodu je pre našu spoločnosť rola Produktového manažéra zásadná.

Teraz viac k samotnej pozícii
Hľadáme parťáka/parťáčku, ktorý/á by rád/a prekombinoval/a prácu v teréne s kanceláriou, a uplatnil/a svoje skúsenosti z oblasti poľnohospodárstva. Pozícia je ideálna pre človeka so skúsenosťou na pozícii Agronóm, avšak je vhodná aj pre kohokoľvek, kto má praktické skúsenosti s výživou pôdy a plodín (pšenica, kukurica, soja, slnečnica a pod.).

Čo u nás budete robiť?
- Spolupracovať s manažérskym tímom ohľadne strategických plánov v rámci produktového portfólia.
- Podporovať našich regionálnych Obchodných poradcov po odbornej stránke (ohľadne našich technológií, produktov, výživy pôdy, plodín, atď.).
- Pracovať v teréne s naším obchodným tímom – či už v rámci tréningov, stretnutí s kľúčovými zákazníkmi, či odborného poradenstva.
- Pripravovať jednotlivé kampane na naše produkty (tým sa myslí zamerať sa na produkty podporujúce plodiny v závislosti na ročnom období a ich cyklu).
- Spravovať produktové portfólio našej spoločnosti v spolupráci s kolegami zo zóny strednej Európy a Francúzska.
- Monitorovať súčasnú situáciu na trhu a hľadať potenciál v rámci produktovej rady skupiny Roullier.
- Účastniť sa veľtrhov, poľných dní, seminárov, výstav a iných poľnohospodárskych akcií.
- V spolupráci s tímom pripravovať podklady pre marketingové účely, ktoré podporia v teréne náš obchodný tím.

- Balíček benefitov (5 dní dovolenky navyše, multisport karta, bonus za odporučenia zamestnanca, mobilný telefón s neobmedzeným volaním aj na súkromné účely, osobný automobil aj na súkromné účely, laptop).
- Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú.
- Fixná mzda 2000 eur + bonus.
- Stabilné zázemie silnej francúzskej skupiny s vývojom vo Francúzsku a výrobou po celom svete. V minulom roku sme predaje navýšili o 160 %.
- Intenzívne a kvalitné školenie nielen na začiatku Vašej kariéry u nás (školenie bude prebiehať v spolupráci s našimi kolegami na Slovensku, zo zóny strednej Európy a Francúzska).

Čo od nás môžete očakávať?
- Rolu, ktorá Vám dá veľké možnosti uplatniť svoje skúsenosti v rámci modernej spoločnosti s prémiovými produktami na trhu, za ktorých kvalitou si môžete stáť. Máme patentované technológie, ktoré inde na trhu nenájdete.
- Rôznorodú a komplexnú náplň práce, strategickú pozíciu v rámci tímu.
- Sídlo v Trnave (avšak na tejto pozícii budete tráviť veľa času v terénu, teda cestovať z domova a nemusíte tak dochádzať často do kancelárie).
- A v neposlednej rade – skvelý tím a krásnu a zmysluplnú prácu v prírode.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, Agronómia, Výživa rastlín a pôdy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Orientovať sa v oblasti výživy pôdy a plodín (najlepšie štúdium v odbore poľnohospodárstva).
- Záujem a zvedavosť v poľnohospodárstve, znalosti životného cyklu rastlín, výživy a plodín na Slovensku.
- Ideálna je skúsenosť z pozície Agronóma (nie je to však podmienkou), či iná praktická skúsenosť v poľnohospodárstva aspoň 1 rok.
- Flexibilita v teréne v priebehu celého roka (práca bude zahŕňať občasné cestovanie a z toho dôvodu je potrebný vodičský preukaz skupiny B).
- Angličtinu síce nebudete používať na dennej báze, avšak je výhodou.

Timac Agro je francúzska dcérska medzinárodná spoločnosť spadajúca pod skupinu Groupe Roullier. Zaoberáme sa dlhodobo udržateľným poľnohospodárstvom a do našej produktovej rady patria predovšetkým výrobky pre výživu pôdy a plodín. Všetky produkty vznikajú interne vo vývojovom centre vo Francúzsku v Bretónsku, pričom vlastníme patentované technológie, ktoré nám umožňujú ponúkať prémiové a jedinečné produkty v tejto oblasti na trhu. Víziou a misiou našej spoločnosti je dlhodobo udržateľné poľnohospodárstvo, nezaťažovanie pôdy, kvalita plodín a tým aj prosperita zákazníkov. A práve aj ty v tejto misii budeš hrať kľúčovú úlohu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3907105  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac