Obchodno-technický poradca / Špecialista na výživu rastlín

TIMAC-AGRO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budovať a rozvíjať silné obchodné vzťahy s distribútormi a poľnohospodármi
- Pravidelne navštevujete farmárov na vašom území: zoznámiť sa s ich pôsobením a poskytovať im vhodné rady pre hnojenie plodín
- Vyjednávajte a uzatvárajte kúpne zmluvy so svojimi zákazníkmi
- Vyhľadajte nových zákazníkov vo svojom priradenom regióne
- Aktívne sa podieľa na ďaľších projektoch, ako sú terénne testy
- Vyplňovanie potrebných správ pre regionálneho manažéra

Provízie z predaja
Bonusy
Auto i na súkromné účely
Mobilný telefón
Notebook
Stravné lístky

Rád Vám poskytnem intenzívne tréningové obdobie a kompletný program na palube behom prvých 6 týždňov. Ponúkame atraktívny kompenzačný balíček a obchodné auto, mobilný telefón a notebook. Budeme spolupracovať po celý rok, aby sme rozvíjali svoj región, ale budete musieť taktiež pracovať v autonómii. Pokiaľ máte silné obchodné zameranie, vytrvalosť a máte radi nové výzvy, pridajte sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor v rastlinnej výrobe, v poľnohospodárstve

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- Obchodné znalosti a schopnosti: rodený obchodník, komunikatívny, prax v obchode
- Prax na pozícii agronóma v prevádzke, prax v poľnohospodárskom sektore
- Znalosť regiónu, znalosť distribúcie, znalosť konkurencie
- Iné: chuť učiť sa nové veci, aktívne zapájanie sa v rôznych projektoch

Timac Agro je francúzska dcérska medzinárodná spoločnosť spadajúca pod skupinu Groupe Roullier. Zaoberáme sa dlhodobo udržateľným poľnohospodárstvom a do našej produktovej rady patria predovšetkým výrobky pre výživu pôdy a plodín. Všetky produkty vznikajú interne vo vývojovom centre vo Francúzsku v Bretónsku, pričom vlastníme patentované technológie, ktoré nám umožňujú ponúkať prémiové a jedinečné produkty v tejto oblasti na trhu. Víziou a misiou našej spoločnosti je dlhodobo udržateľné poľnohospodárstvo, nezaťažovanie pôdy, kvalita plodín a tým aj prosperita zákazníkov. A práve aj ty v tejto misii budeš hrať kľúčovú úlohu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3420428  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ + prémie