Pomocný operátor výrobnej linky s platným preukazom VZV

TIK Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Podnikateľská, Košice
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Asistencia pri obsluhe výrobnej linky - 4 farebná potlač alebo lakovanie plechu
► Obsluha vysokozdvižného vozíka, prísun materiálov k linke
► Vstupná a medzioperačná kontrola
► Prevádzková starostlivosť o výrobné zariadenia
► Práca v 3-zmennej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná základná zložka mzdy 700 € + príplatky v súlade so Zákonníkom práce. Po ukončení skúšobnej doby bude súčasťou základnej mzdy výkonnostná zložka, ktorá v závislosti od výkonu spravidla navýši nástupnú základnú mzdu. Po ukončení skúšobnej doby má zamestnanec nárok na kvartálne odmeny.

Nadštandardné sociálne benefity, práca v mladom kolektíve.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, nám prosím pošlite Váš profesný životopis mailom.
Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať kritériá pre danú prac. pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.8.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, polygrafia ( výhodou )

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platné oprávnenie na vedenie vysokozdvižných vozíkov je podmienkou prijatia.
Prax vo vedení VZV je výhodou.
Skúsenosti s prácou v SAP-e výhodou.
Vysoké pracovné nasadenie, dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť, schopnosť pracovať samostatne.

Spoločnosť zaoberajúca sa lakovaním a potlačou plechu, člen nadnárodnej skupiny CAN-PACK.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Podnikateľská 14
04017 Košice - Barca

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Juhásová
E-mail: poslať životopis
ID: 3738425   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná základná zložka mzdy 700 € + príplatky v súlade so Zákonníkom práce. Po ukončení skúšobnej doby bude súčasťou základnej mzdy výkonnostná zložka, ktorá v závislosti od výkonu spravidla navýši nástupnú základnú mzdu. Po ukončení skúšobnej doby má zamestnanec nárok na kvartálne odmeny.