DTP operátor

TigerPrint s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova, Žilina
Termín nástupu
1.9.2019
770€ + osobné ohodnotenie + provízie z predaja cca od 200€ a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu DTP operátor - grafik do predajne TigerPrint
Náplňou práce je:
- obsluha zákazníkov
- poskytovanie služieb - tvorba a výroba grafických návrhov
- vyhotovovanie grafiky priamo v predajni podľa požiadavky klienta
- tlač dokumentov, tlač, návrhy oznámení, pozvánok, vizitiek a rôznych iných produktov, ktorých výrobu ponúkame
- spracovanie zákaziek
- finalizácie dokumentov
- obsluha finalizačných zariadení, tlačiarne, rezačky.....
Podmienkou je prax v oblasti reklamy - aktívny prístup k zákazníkovi a komunikatívnosť.

základ od 600,-€ v čistom + osobné ohodnotenie + provízie z predaja cca od 200€ a viac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Grafik, polygrafia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Grafika od návrhu až po realizáciu, reklamné služby, tlač, maloobchod ....

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3717049  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770€ + osobné ohodnotenie + provízie z predaja cca od 200€ a viac