Skladník

TIGERLAK SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
01.06.2022
1 050 EUR/mesiacprémia 1 x ročne - podiel zo zisku po odpracovaní 1 celého roka vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem/výdaj tovaru
• správa skladu
• príprava tovaru pre expedíciu
• práca so scanerom
• spracovávanie potrebných dokladov
• práca s bremenami 20 a viac kg je vhodná pre mužov

• Bezplatné zaškolenie na prácu s ručným VZV
• Príspevok na stravu platený zamestnávateľom v hodnote 4,50 €/deň
• Bonus na regeneráciu vo výške 200 EUR/rok
• Zaškolenie na informačný systém SAP
• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave v stabilnej
medzinárodnej spoločnosti
• Práca v príjemnom a čistom prostredí
• Práca od pondelka do piatku od 7.00 do 15.30 hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhoda

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť samostatne pracovať
• Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• Skúsenosti s VZV a programom SAP
výhodou
• Tímová spolupráca
• Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci,
flexibilita

Firma TIGERLAK SLOVAKIA spo.s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy TIGER- Coatings Wels. Spoločnosť TIGER Coatings bola založená v roku 1930 ako obchod s farbami a dnes je medzinárodným rodinným podnikom s 8 výrobnými závodmi, 3 výskumnými a vývojovými centrami, ako aj predajnou sieťou v približne 50 krajinách po celom svete. Vysokokvalitné riešenia povrchovej úpravy TIGER – práškové farby a digitálne atramenty pre priemyselné tlačové systémy – zaisťujú dlhodobé uchovanie hodnoty. Používajú sa po celom svete na nátery fasád, okien, diskov kolies automobilov, nábytku, chladničiek, strojov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4337579  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac