Zástup manažéra predajne

Tiger Stores Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 + flexibilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý sa rád pridá do skvelého tímu na pozíciu zástupca vedúceho predajne na TPP. Nástup ihneď/dohodou. Plat 800€/brutto + variabilná zložka.
Naša dôvera a Vaša zodpovednosť sa pripíše týmto veciam:
- Starostlivosť o našich zákazníkov: úsmev a ochota pomôcť
- Aranžovanie tovaru na prevádzke podľa štandardov a nášho konceptu
- Zodpovednosť za vizuál prevádzky
- Rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom a zodpovednosť za dodržiavanie ich pracovných povinností
- Práca so smenami zamestnancov
- Školenie nových zamestnancov
- Aktívna komunikácia so všetkými manažérmi
- Práca s pokladňou: blokovanie, prehľad celkových produktov na prevádzke a iné
- Práca na predajni
- Účasť na inventúrach
- Vybavovanie reklamácii
Ak si milý, usmievavý, šikovný, flexibilný a ochotný učiť sa nové veci, neváhaj nás kontaktovať zaslaním tvojho životopisu na email: [email protected]. Prax je veľkou výhodou.
- vyžadujeme zdravotný (potravinársky) preukaz

Zamestnanecká zľava, stravné lístky, navýšenie platu o flexibilnú zložku mzdy, zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, zmluva na dobu neurčitú, kreatívná a hravá práce

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť, schopnosť rýchlo sa učiť, ochota pracovať v kolektíve

Naším cieľom je ponúkať zákazníkom originálne produkty v príjemnom prostredí za prívetivé ceny.
Čo je Flying Tiger Copenhagen? Dánska firma, ktorá otvorila svoju prvú predajňu už v roku 1995 a dnes rozdáva radosť zákazníkom v mnohých predajniach po celom svete. http://sk.flyingtiger.com/sk-SK/ https://www.facebook.com/flyingtigersk/?fref=ts

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3475441  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 + flexibilná zložka mzdy