Reagujte bez životopisu

Buďte realitným profesionálom v meste, v ktorom žijete

TIGER REALITY s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Provízny systém odmeňovania - najvyššia provízia na trhu. Výška zárobku bez obmedzenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou komunity realitných profesionálov. Vašou úlohou bude oslovovanie budúcich klientov telefónom, e-mailom, osobným kontaktom alebo iným vhodným spôsobom za účelom získania nehnuteľností do ponuky realitnej kancelárie.

Hľadáme realitných maklérov pre pôsobenie v Žilinskom a Trenčianskom kraji.

Realitný maklér si vytvára hlavne vzťah s klientom a buduje vzájomnú dôveru, ktorá vzniká pravidelným kontaktom. Počas predaja nehnuteľnosti je potrebné robiť obhliadky nehnuteľností, komunikovať s finančnými špecialistami, znalcami, geodetmi.

Naša realitná kancelária vám zabezpečí právnu dokumentáciu, inzerciu, marketing. Žiadne skryté poplatky a výdavky.

U nás máte šancu získať nové zručnosti pracovať s najmodernejšími nástrojmi na predaj nehnuteľností. Predávame moderne pomocou virtuálnych prehliadok, 3D vizualizácii.

Žiadne komplikované zaúčanie. Dáme vám konkrétne, jasné návody a pomôcky ako nabrať nehnuteľnosť už na druhý deň v práci.

Možnosť kariérneho rastu v podobne budovania a manažovanie pobočiek realitnej kancelárie.

Práca je vhodná pre skúsených obchodníkov ale aj absolventov. Všetko potrebné na úspešný predaj sa rýchlo a ľahko dozviete. Kladieme dôraz na otvorenosť, čestnosť, úprimnosť, vzdelávanie a spoluprácu.

- Najvyššie provízie v tejto brandži už od 50 % z provízie
- Provízie za hypotéky
- Bonus za reklamu realitnej kancelárie na vašom aute
- Zvýhodnený mobilný paušál v prípade členstva v Realitnej únii SR
- Príspevky na vzdelávanie v rámci kurzov Realitnej únie až do výšky 90%
- Príspevok na členské v Realitnej únií SR vo výške 100 %
- Marketingová podpora
- Priateľskí kolegovia

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis. Vážime si každý zaslaný životopis, ale kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.
V prípade, že chcete pracovať s realitami popri inej práci, uveďte túto informáciu do e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Príjemne vystupovanie
- Pro klientske správanie
- Schopnosť doťahovať veci do konca
- Odolnosť voči stresu
- Čistý register trestov

Realitná kancelária pôsobí v regiónoch Žilinského a Trenčianskeho kraja už viac ako 6 rokov. Zaoberá sa sprostredkovaním predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľností, predajom developerských projektov. Pri svojej práci používa najmodernejšie pracovné nástroje, ako je 3D scan nehnuteľností, virtuálne prehliadky. Spoločnosť je členom REALITNEJ ÚNIE SR a riadi sa jej realitným etickým kódexom. Rovnako je členom v Združení realitných kancelárií Slovenska.
ID: 3966566  Dátum zverejnenia: 11.9.2020