Operations Associate (Košice/Prešov)

TIER Mobility Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,9 EUR/hod.bonuses for nights and weekends

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOTO SME MY

Spoločnosť TIER Mobility je popredný európsky poskytovateľ zdieľanej mikromobility, ktorého poslaním je nadobro zmeniť mobilitu. Tým, že spoločnosť TIER poskytuje ľuďom e-kolobežky, e-bicykle, e-mopedy a iné udržateľné spôsoby dopravy, pomáha mestám znižovať ich závislosť od áut a smerovať k budúcnosti s nulovými emisiami. Spoločnosť TIER bola založená v roku 2018, zamestnáva viac ako 1000 ľudí a pôsobí vo viac ako 170 mestách v 18 krajinách Európy a na Blízkom východe.

ÚLOHA A VÁŠ VPLYV V SPOLOČNOSTI TIER

Staňte sa naším miestnym hrdinom a pomôžte nám poskytovať najlepšie zákaznícke skúsenosti so spoločnosťou TIER vo svojom meste
Podieľajte sa na našej nepretržitej prevádzke výmenou batérií, vykonávaním bezpečnostných kontrol, opätovným parkovaním kolobežiek.
Premiestnite naše kolobežky na najlepšie miesta v meste.
Odvezte poškodené kolobežky a vybité batérie späť do nášho skladu TIER.
Jazdite na rôznych druhoch našich vozidiel údržby v meste a sledujte kolobežky pomocou našej prispôsobenej aplikácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

AK MÁTE TIETO ZRUČNOSTI A KVALIFIKÁCIU, SKVELE SA HODÍTE DO NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Záujem o elektronickú mobilitu a správna mentalita nadobro zmeniť mobilitu.
Inteligencia, praktickosť a orientácia na riešenia.
Vodičský preukaz EÚ typu B.
Dostatočná znalosť angličtiny, miestny jazyk je výhodou.

!!!!!Žiadosti posielať iba cez link nižšie (aplikácie zaslané na email sú neplatné):

Tešíme sa na Vás!

TIER Mobility is Europe's leading shared micro-mobility provider, with a mission to Change Mobility for Good. By providing people e-scooters, e-bikes, e-mopeds and other sustainable modes of transport, TIER helps cities to reduce their dependence on cars and move towards a zero-emission future. Founded in 2018, TIER employs more than 1,000 people and operates in 170+ cities across 18 countries in Europe and the Middle East.
ID: 4359918  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,9 EUR/hod.