PHP Programátor

TiDo s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
7 EUR/hod.je to vec dohody a skúsenosti. Keďže musíme niečo uviesť, ale plat dohodneme podľa formy spolupráce, rozsahu a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš príležitosť na part time, prípadne ako hobby, či vyplnenie voľných chvíľ a baví Ťa programovanie a si ochotný/á tomu venovať svoj čas, hľadáme práve Teba na príležitostné zadania a rozvíjanie našej aplikácie
Hľadáme skúsených PHP developerov pre náš vlastný menší projekt, ktorý si nevyžaduje full time nasadenie, ale skôr prácu na zadaniach a podľa toho ako máš priestor a čas.
Našim primárnym jazykom sú PHP (.NET) / JavaScript / Html / Css
Na ukladanie dát používame MySQL MariaDB
Cez verziovací systém máme projekt prepojený s automatickým testovaním a nasadzovaním a pracujeme s Bitbucket- om.
O čo by išlo?
vývoj aplikácie na základe špecifkácie
údržba a odstraňovanie chýb v existujúcich aplikáciách
dopĺňanie funkcionalít aplikácií a systémov
údržba dát v súvisiacich databázach a kontrola ich konzistencie a kvality
zastrešenie operatívnych činností
tvorba a podpora testovania príslušných softvérových časti

Informácie o výberovom konaní

Zašli svoje CV a my sa ozveme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programátor, IT

Ostatné znalosti

PHP Nette - Mierne pokročilý
PHP - Pokročilý
phpMyAdmin - Mierne pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

o všetkom sa pobavíme po dohode

Spoločnosť TiDo s.r.o. sa venuje HR a prevádzkuje vlastný dochádzkový systém
ID: 4242301  Dátum zverejnenia: 19.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.