Obchodník

Ticketportal SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda: 1 000 EUR brutto + osobné ohodnotenie: do výšky 100 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich partnerov (v oblasti športu)
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov a vytváranie zmluvných vzťahov s nimi (primárne zameranie na šport)
- vyhľadávanie klientov na predaj systému, ďalších produktov a služieb spoločnosti
- dohodnutie zmluvných podmienok spolupráce s obchodnými partnermi
- príprava zmlúv a dodatkov s obchodnými partnermi
- aktívna spolupráca na príprave a odosielaní firemných ponúk
- aktívna spolupráca pri predaji marketingových služieb obchodným partnerom
- správa dát, hľadísk a akcií v systéme na základe podkladov v prevádzkovaných systémoch
- aktualizácia a spracovanie dát o podujatiach
- zadávanie nových požiadaviek do informačného systému
- plnenie stanovených plánov
- pravidelné reportovanie plánov, cieľov, informácií svojmu nadriadenému
- pravidelné služobné cesty v rámci SR

- teambuildingové akcie
- mikulášsky balíček
- v závislosti od pozície firemný notebook, mobil
- školenia zamestnancov
- voľné vstupenky na určité podujatia
- káva zadarmo
- príjemné a pekné pracovné prostredie s terasou
- zvýhodnený príspevok na stravné lístky
- vypožičanie nákladného auta na súkromné účely
- stojisko na bicykle, sprcha na pracovisku
- odmena za odporučenie nového zamestnanca
- príspevok na športové aktivity
- jednorazové príspevky pri významných udalostiach

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite štruktúrovaný životopis na dole uvedenú adresu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícii Obchodníka / Obchodného zástupcu minimálne 2 roky

- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť pracovať samostatne a prijať zodpovednosť
- tímový hráč
- vysoké pracovné nasadenie 24/7
- spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita
- aktívny vodič

Ticketportal SK, s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny TICKETPORTAL, ktorá pôsobí okrem Slovenska aj v Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku a v Bulharsku. Prevádzkuje rezervačný a predajný systém pre predaj vstupeniek a aj webový portál www.ticketportal.sk, ktorý je určený pre všetkých záujemcov o vstupenky na kultúrne či športové akcie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3911606  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac