Recepčná/Asistentka konateľov

Ticketportal SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.12.2018
Nástupný plat 800 EUR brutto (základná zložka mzdy: 700 EUR brutto + osobné ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť a zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- reprezentatívny prvý kontakt s návštevami, zamestnancami
- starostlivosť o zverenú zasadačku, rezervácie na požiadanie, zabezpečenie poriadku v zasadačke, príprava občerstvenia pre návštevy
- starostlivosť o kuchynku a jej vybavenie
- podpora prípravy firemných akcií
- evidencia pošty (prijatej aj na odoslanie) a osobne doručených písomností a iných dokladov, triedenie a ich distribúcia na jednotlivé oddelenia
- v prípade potreby odoslanie a vyzdvihovanie firemnej korešpondencie na pošte
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- evidencia (príjem /výdaj), sledovanie stavu kancelárskeho tovaru a zabezpečenie inventúry
- drobný nákup podľa potrieb spoločnosti, nákup stravných lístkov a v prípade potreby ostatný nákup
- skenovanie, kopírovanie dokumentov
- vybavovanie telefonickej a emailovej komunikácie
- administratívna a organizačná podpora vedeniu spoločnosti
- koordinácia a riadenie činností podľa pokynov a priorít vedenia spoločnosti
- príprava materiálov na rokovanie, vyhotovenie zápisníc, prezenčných listín

- teambuildingové akcie (firemné raňajky, vianočný večierok a ďalšie)
- mikulášsky balíček, koncoročné odmeny
- v závislosti od pozície firemný notebook, mobil
- školenia zamestnancov
- voľné vstupenky na určité podujatia
- káva zadarmo
- príjemné a pekné pracovné prostredie s terasou
- zvýhodnený príspevok na stravné lístky
- vypožičanie nákladného auta na súkromné účely
- stojisko na bicykle, sprcha na pracovisku
- odmena za odporučenie nového zamestnanca
- príspevok na športové aktivity
- jednorazové príspevky pri významných udalostiach

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite štruktúrovaný životopis na dole uvedenú adresu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovedný prístup
- aktívny vodič

Ticketportal SK, s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny TICKETPORTAL, ktorá pôsobí okrem Slovenska aj v Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku a v Bulharsku. Prevádzkuje rezervačný a predajný systém pre predaj vstupeniek a aj webový portál www.ticketportal.sk, ktorý je určený pre všetkých záujemcov o vstupenky na kultúrne či športové akcie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3536669  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 800 EUR brutto (základná zložka mzdy: 700 EUR brutto + osobné ohodnotenie)