Obchodný manažér, manažérka

Tibor Varga TSV PAPIER

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie pridelených ukazovateľov
- starostlivosť a ďalší rozvoj súčasných zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- cenové ponuky, prezentácie

-zázemie a podpora významnej expandujúcej firmy pôsobiacej v sortimente kancelárskych potrieb
- samostatná a zodpovedná práca
- motivujúce platové podmienky
- služobný notebook
- služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely
- služobný mobilný telefón
-doplnkové dochodkové poistenie
-stravné lístky v hodnote 4,5€

Očakávame kandidátov so schopnosťami a s chuťou na neustále zlepšovanie sa, tiež s ťahom na výsledky. V prípade, že Vás predmetná ponuka zaujala, zašlite prosím Váš motivačný list a Profesný životopis na nasledovnú mailovú adresu: balaz@tsvpapier.sk . Ku každej zaslanej žiadosti zaujmeme stanovisko. Vybraných uchádzačov následne pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť predať
- vedieť zaujať
- reprezentatívne vystupovanie
- prax na podobnej pozícii veľkou výhodou
- zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, lojalita
- trvalý záujem o zlepšovanie sa

Obchodná spoločnosť. Pôsobíme v oblasti veľkoobchodných dodávok kancelárskych potrieb a papiera pre verejnú i súkromnú správu v SR. Máme tiež vlastnú sieť maloobchodných prevádzok TiTi Papiernictvo

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Vajanského 80
984 01 Lučenec
ID: 1278751   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900