Referent odbytu

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacodmeny, bonusy podľa plnenia plánu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte obchodovanie v krvi a hľadáte zaujímavú prácu v modernej nadnárodnej spoločnosti ponúkame práve Vám možnosť získať stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorá sa zaoberá distribúciou širokého portfólia oceľových výrobkov, ľahkých a farebných kovov a priemyselných plastov.
Vašou náplňou práce bude:
• komunikácia s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi (bez nutnosti cestovania), podpora obchodného zástupcu,
• vypracovanie cenovej ponuky,
• pravidelná komunikácia s nákupným oddelením
• prijímanie a spracovanie objednávok
• priebežné kontrolovanie pohľadávok, evidovanie nedodaného tovaru
• informovanie zákazníkov o termínoch plnenia
• pravidelná tel. komunikácia so zákazníkmi a zisťovanie aktuálnych materiálových potrieb
• konzultovanie naskladnenia/preskladnenia materiálu s kompetentnými osobami
• evidencia dopytov a úspešných odoslaných cenových ponúk ( objednávka )

• Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti v priateľskom kolektíve
• Flexibilný pracovný čas
• Odborné vzdelávanie
• Odmena ročná, pri pracovných výročiach
• Up karta benefity
• III. pilier DDS

Hľadáme kolegu, ktorý zodpovedným prístupom k práci a priateľskou povahou zapadne do nášho tímu obchodníkov a má drive aktívne sa podieľať na výsledkoch tímu.
Pripoj sa k nášmu TEAMU TERAZ! Čakáme na Tvoj životopis na e-mailovej adrese [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú dané podmienky .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, strojárske, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

odbyt

Počet rokov praxe

1

• orientácia na zákazníka
• komunikatívnosť
• ochota učiť sa nové veci
• samostatnosť
• odolnosť voči stresu
• skúsenosti s prácou na odbyte a technické vzdelanie - výhoda
• anglický alebo maďarský jazyk - úroveň umožňujúca dennú komunikáciu slovom aj písmom (B2 a viac)

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu thyssenkrupp, ktorý je jedným z najvýznamnejších oceliarskych skupín v celosvetovom meradle pôsobiaci v 78 krajinách sveta a zamestnáva 162 tisíc zamestnancov.
Naša spoločnosť patrí k najvýznamnejším distribútorom na slovenskom trhu s oceľou, ľahkými a farebnými kovmi a s plastovými materiálmi. Máme vybudovanú predajnú a distribučnú sieť s celoštátnou pôsobnosťou s jedinečne širokým spektrom sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4089301  Dátum zverejnenia: 29.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac