Skladník (Nitra)

THYMOS, spol. s r.o.

Miesto práce
Síkarská 3, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600,- € + prémie, príplatky a osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru na sklad, príprava a výdaj tovaru pre zákazníkov,
- práca s paletovým vozíkom a vysokozdvižným vozíkom,
- skladovanie tovaru metódou FIFO,
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade,
- kontrola stavu zásob a účasť na inventúrach.

Práca na dve zmeny:
1. zmena: od 7.00 hod. do 15.30 hod.
2. zmena: od 9.00 hod. do 17.30 hod.

Ponúkame:
- k základnej mzde vyplácané mesačné prémie, príplatky a možné osobné ohodnotenie,
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas,
- zamestnanecké zľavy na nákup vyrábaných produktov,
- zázemie silnej a prosperujúcej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a zašlite svoju žiadosť spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov e-mailom na adresu [email protected].

Informácie, ktoré nám poskytnete dôkladne posúdime a v prípade, že budete spĺňať naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, budete pozvaní na osobný pohovor.

Z hľadiska množstva prijatých žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- osvedčenie na vedenie vysokozdvižného vozíka výhodou
- znalosť maďarského jazyka výhodou
- prax na pozícii vítaná

Od uchádzačov na obsadzovanú pracovnú pozíciu požadujeme:
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- flexibilitu,
- zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť THYMOS, spol. s r.o. je popredným slovenským výrobcom a predajcom širokého sortimentu výrobkov korenín, koreninových zmesí, dochucovadiel aj sladkej výroby výnimočnej kvality, rozmanitej chuti a prijateľnej ceny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3708096  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600,- € + prémie, príplatky a osobné ohodnotenie