Řidič kamionu s oprávněním CE, klíčové označení 95

Thorsten Diem Spedition GmbH

Místo práce
Leuschnerstrasse 2-6, 73249 Wernau, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
13.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
2100,-€ plus diety

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozvoz různého druhu zboží v Německu
Převážně na paletách
Druhy zboží: stavební materiál, papír, kartón, automotivní příslušenství

Zaměstnanecké výhody, benefity

Po jednom roce příslušenství obdrží řidič prémie
Diety 12,- až 24,- € / den
Týdenní pracovní turnus 4/1, 5/1 anebo 6/1, přitom je volný týden bezplatný
Zabezpečené ubytování v jednolužkových pokojích v blízkem okolí pracovního místa s kuchyní a sanitárním zařízením

Informace o náboru

Nabízíme Vám osobní přijímací pohovor se zastupitelem firmy Diem a tlumočníkem s možností k podepsání německé pracovní smlouvy a okamžitého nástupu v Bratislavě. Oficiální pozvánka, termin a přesné místo pohovoru Vám budou sdělené po obdržení Vašeho životopisu a zájmu o práci v naší spedici na Vaší E-mailovou adresu. Při možnosti okamžitého nástupu, nás prosím kontaktujte na E-mailovou adresu [email protected] a dohodněte si termín k pohovoru přímo ve firmě.
Na Vaše telefonické dotazy Vám česky nebo slovensky odpoví pán Karcz, tel. 0049 172 605 650 1.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Profesionální řidič kamionu

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Slušné a zdvořilé vystupování vůči představeným a zákazníkům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GmbH, doprava, logistika

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3200556  Dátum zverejnenia: 28.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2100,-€ plus diety