Servisný technik

Komax Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacmzda od 1700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

inštalácia strojov a zariadení dodávaných spoločnosťou (stroje pre spracovanie vodičov, tlačiarne pre priemyselnú potlač, ...)
školenia personálu zákazníka pre obsluhu a údržbu dodávaných zariadení
vykonávanie opráv dodávaných zariadení, pravideľný servis, kalibrácia zariadení a pod.
riešenie opráv a technických otázok so zahraničnými dodávateľmi
administrativne práce súvisiace s inštaláciou a servisom
tvorba servisných protokolov

uplatnenie a sebarealizáciu v náročnej a zaujímavej práci s kvalitnými produktmi
možnosti rozvoja, odborné technické školenia
progresívne pracovné podmienky s dobrými sociálnymi výhodami vo vzrušujúcom technickom prostredí
zázemie medzinárodnej spoločnosti
zamestnanecké výhody (stravné lístky, jazykový kurz)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, vyhláška 508/2009, § 21,alebo § 22, alebo §23.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Samostatnosť a spoľahlivosť, ale aj schopnosť pracovať v kolektíve. Osobná zodpovednosť za odvedenú prácu, dôslednosť. Technická zručnosť a spôsobilosť. Prax na podobnej pozícii výhodou.

Sme obchodná spoločnosť so sídlom v Bratislave dobre etablovaná na slovenskom trhu, ktorá je dodávateľom výrobných technológií (strojov, zariadení a náhradných dielov) pre elektrotechnický a strojársky priemysel. Poskytujeme technickú podporu, poradenstvo a servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4190879  Dátum zverejnenia: 23.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac