Technický pracovník pre podporu realizovaných projektov / Prípravár stavieb

THG Elektro s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Podpora projektov:

·Poskytuje technickú podporu pre rôzne stavebné projekty

·Spolupracuje so stavbyvedúcim pri plánovaní, vývoji a realizácii zverených projektov

2.Technická dokumentácia:

·Pracuje na príprave harmonogramu, plánov a technickej podpory

·Zabezpečuje aktuálnosť technických dokumentov podľa potreby projektov

3.Kontrola kvality:

·Monitoruje a kontrolu kvalitu práce na stavenisku

·Zabezpečuje dodržiavanie technických noriem a predpisov

4.Komunikácia:

·Komunikuje s dodávateľmi, nadriadenými, podriadenými a inými členmi tímu ohľadom technických požiadaviek

·Poskytuje technické rady a podporu ostatným členom tímu

5.Riešenie problémov:

·Identifikuje a rieši technické problémy, ktoré sa vyskytnú počas realizácie stavebných projektov

·Navrhuje a implementuje riešenia na zlepenie efektivity a bezpečnosti práce

Plánovanie a objednávanie materiálu:

·Analyzuje technické špecifikácie projektu a určuje potrebné množstvo a typy materiálov

·Komunikuje s dodávateľmi a zabezpečuje včasné a efektívne objednávaní materiálu podľa potrieb stavby

·Sleduje dodacie lehoty a rieši prípadné oneskorenia

·Navrhuje efektívne riešenia pri objednávaní a dodávkach materiálu

·Vybavovanie reklamácií

·Riadenie nákupu materiálov, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob

Prevádzkový dispečer stavieb

Zabezpečenie mechanizmov:

·Riadi prevádzku a zabezpečuje všetkých mechanizmov a strojov používaných na stavbe vrátane lokomotív

·Kontroluje zverené mechanizmy

·Koordinuje a organizuje servis, opravy a údržbu mechanizmov

·Kontroluje záznamy o prevádzkach vozidiel a nákladnej dopravy

Vlakové cesty:

·Zabezpečuje bezpečnú prevádzku v rámci vlakových ciest

·Koordinuje príchod a odchod pracovných vlakov a ostatných vozidiel

·Zabezpečuje dodržiavanie bezpečnostných noriem a predpisov pri práci

Komunikácia a koordinácia:

·Komunikuje s rôznymi členmi stavebného tímu, ako sú stavbyvedúci a strojní operátori, aby zabezpečil hladkú prevádzku mechanizmov a vlakových ciest

·Koordinuje činnosti s inými členmi stavebného tímu

​- služobné auto, mobil, notebook
​- bezplatné ubytovanie
​- školenia,
​- stravné poukážky/finančný príspevok zamestnávateľa na stravovanie
​- zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti,

- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť,
- flexibilita, samostatnosť, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť,
-čítanie technickej dokumentácie a výkresov
-technické myslenie

THG Elektro - je inovatívna spoločnosť pôsobiaca v energetike. Hlavnou činnosťou spoločnosti sú projekčné a elektromontážne práce v širokom rozsahu. Zákazníkom ponúkame konzultácie, vypracovanie prvotnej dokumentácie, vypracovanie cenovej kalkulácie, samotnú montáž vrátane dodania strojov a zariadení, revízie diela a uvedenie do prevádzky.
ID: 4788129  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac