Reagujte bez životopisu

Rozpočtář/ kalkulant(ka)

THERMONT spol. s r.o.

Místo práce
2. května 1574, Napajedla, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

THERMONT spol. s r.o. Napajedla- více jak 30 let specialista na hliníkové okna, dveře, celoprosklené fasády

Nabízíme pracovní pozici: rozpočtář/ kalkulant

Náplň práce:

  • Zpracovávání cenových nabídek v interním kalkulačním softwaru na základně poptávek a předaných podkladů
  • Poptávání subdodavatelů a porovnávání jejich nabídek
  • Komunikace s klienty a projektanty, subdodavateli, práce v týmu
  • Vytváření kalkulací do výběrových řízení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ Stavební nebo praxe ve stejné, nebo podobné pozici podmínkou
  • Výborná orientace ve stavebních a projektových dokumentacích
  • Výborná znalost MS OFFICE
  • Uživatelská znalost AUTOCAD
  • Analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, umění komunikovat (i po telefonu)
  • Dobrá znalost češtiny
  • Znalost v oboru oken a dveří výhodou

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní české firmy
  • příjemné a pohodlné pracovní prostředí
  • mzdové ohodnocení s ohledem na dovednosti, praxi a vzdělání
  • 13. plat a bonusy za výborně odvedenou práci
  • dovolená 25 dní
  • možnost kariérního růstu na technickou manažerskou pozici

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: ing. Dagmar Zavadilová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4835041  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc