800 - 1 000 EUR

Obchodný zástupca

Thermo-control SK s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
2.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starost o stávající zákazníky včetně zabezpečení veškerého servisu, který naše firma poskytuje: produktové školení, odborné konzultace, návrhy regulací podle požadavků zákazníka, cenové kalkulace. Akvizice nových zákazníků, podílení se na zvyšování úrovně a služeb naším obchodním partnerům.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

Zamestnanecké výhody, benefity

Služební automobil, PC, mobil a věci potřebné k vykonávání pracovní činnosti.
Stravenky, bonusy a osobní ohodnocení při dosažení naplánovaných cílů a plnění zadaných úkolů. Firemní akce

Informácie o výberovom konaní

Výběrové konání se bude konat na základě výběrů vhodných uchazečů se zaslaných CV formou osobního pohovoru v Prešově.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zaměření, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
technická gramotnosť
samostatnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Thermo-control CZ s.r.o. byla založena v roce 2008 a je oficiálním distributorem termostatů a regulační techniky značky SALUS Controls, oběhových a cirkulačních čerpadel, prvků podlahového vytápění a elektrických osoušečů rukou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Thermo-control SK s.r.o.
Podunajská 31
821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Bis
ID: 3725346   Dátum zverejnenia: 26.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900