Logo THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

IT technik (slaboprúdový technik)

THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

Miesto práce
Thermalpark DS, Gabčíkovská cesta, Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR/mesiac platové ohodnotenie podľa znalosti, skúsenosti a šikovnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Spoločnosť Thermalpark DS, popredný poskytovateľ relaxačných služieb a zábavy, hľadá nového člena tímu na pozíciu IT technika (slaboprúdového technika). Táto pozícia je ideálna pre technicky zdatných jednotlivcov, ktorí majú vášeň pre informačné technológie a sú schopní pracovať v dynamickom prostredí.

  - Monitorovanie a správa bezpečnostných systémov.

  - Technická podpora: poskytovanie rýchlej technickej podpory užívateľom a riešenie incidentov.

  - Dokumentácia a aktualizácia: udržiavanie presnej dokumentácie a aktualizácia IT infraštruktúry.

  - Inštalácia, konfigurácia a údržba slaboprúdových zariadení, ako sú sieťové prvky, telekomunikačné systémy a bezpečnostné kamery.

  - Diagnostika a riešenie technických problémov spojených s IT infraštruktúrou.

  - Implementácia nových technológií a optimalizácia existujúcich systémov.

  - Spolupráca s ďalšími členmi tímu na riešení komplexných IT projektov.

​- zamestnanecká strava
​- parkovanie zadarmo
​- príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
​- životné poistenie
​- bonus za odporúčanie
​- prémie po odpracovaní určitého počtu rokov
​- firemné akcie
​- kurzy a školenia​

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
IT bezpečnosť - Mierne pokročilý
IT podpora - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

2

 - Montáž rozvádzačov a slaboprúdovej techniky.

 - Minimálne stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním, prípadne certifikáty alebo relevantné skúsenosti v oblasti IT.

 - Znalosť slaboprúdovej techniky a sieťových systémov.

 - Schopnosť riešiť technické problémy a pracovať samostatne aj v tíme.

 - Analytické myslenie a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť novým situáciám.

 - Dobré komunikačné a organizačné schopnosti.

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4831000  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac