Vedúci prevádzky a údržby

THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

Miesto práce
Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 eur + variabilná zložka mzdy (výsledná mzda závisí od znalostí a skúseností konkrétneho uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie bezproblémového chodu areálu termálneho kúpaliska
riadenie technického úseku
zodpovednosť za prevádzkyschopnosť technologických zariadení - systém bazénovej techniky, čerpacia technika, vykurovací systém, potrubný systém, atď.
riadenie a kontrola práce podriadených zamestnancov - údržbári, pomocné pracovné sily, plavčíci, upratovačky, strážnici, zamestnanci saunového sveta
zodpovednosť za dodržiavanie čistoty a poriadku v areáli
spolupráca so štátnou a hygienickou správou
spolupráca s dodávateľmi energie, vody a ostatnými poskytovateľmi služieb
kontrola dodržiavania zákonov a iných všeobecne záväzných právnych predpisov
evidencia a kontrola spotreby vody, stočného, elektrickej energie

práca v stabilnej spoločnosti
práca v príjemnej atmosfére
možnosť ďalšieho vzdelávania sa
zamestnanecká strava
firemný mobil
zamestnanecké zľavy služieb THERMALPARKU DS, a.s.
firemné akcie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

riadiace a organizačné schopnosti
technické znalosti
zodpovedný prístup
príjemné vystupovanie
sebavedomie
samostatnosť
skúsenosti s vedením väčšieho tímu min. 5 rokov
znalosť maďarského jazyka je nevyhnutnou podmienkou

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

THERMALPARK DS a.s.
Gabčíkovská cesta 237/38
929 01 Dunajská Streda
ID: 3550051   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 eur + variabilná zložka mzdy (výsledná mzda závisí od znalostí a skúseností konkrétneho uchádzača)