Stavebný robotník

Thermal+ s.r.o.

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S okamžitým nástupom príjmeme stavebných robotníkov, môžu byť aj stavebné partie na montáž kontaktného zateplovacieho systému

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

12 - 16 Eur/m2 - podľa hrúbky zateplovacieho sysému

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Zaoberáme sa komplexnou revitalizáciou a výstavbou bytových domov, rodinných domov a administratívnych budov. Vlastníme 16 000 m2 fasádneho systémového rámového lešenia značky Plettac SL 70, Mj Uni 70, závesné lávky a disponujeme kvalitnými pracovníkmi a rokmi získanými skúsenosťami. Ponúkame najmä:

vyhotovenie projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie
zatepľovanie a komplexná revitalizácia bytových domov, priemyselných budov....
zateplenie a hydroizolácie plochých striech
výstavba rodinných domov, bytových domov, priemyselných stavieb
vyhotovenie termovíznych snímok stavieb – pre zistenie tepelných mostov v obvodových konštrukciách budov
dozorovanie stavieb
prenájom systémového fasádneho rámového lešenia
dodávka a montáž plastových okien za bezkonkurenčné ceny
sťahovanie a autodopravu
elektroinštalačné práce
vodárenské, plynárenské a kúrenárske práce
klampiarske práce
zemné práce kolesovým a pásovým rýpadlom
úpravy terénu strojom UNC 1250

Víťazná 181
95804 Partizánske

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Bezáková
Tel.: +421908405669
E-mail: poslať životopis
ID: 3785124   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   12 - 16 Eur/m2 - podľa hrúbky zateplovacieho sysému