C# Backend Developer

THE soft s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný developer a máš chuť spoznávať najlepšie trendy na trhu? Láka ťa dynamické prostredie a neustále učenie sa nových technológií?

Tom Horn Gaming hľadá skúseného developera, ktorý by obohatil náš tím odborníkov. Dáme ti možnosť realizovať sa samostatne pričom dostaneš podporu skúsených kolegov v danej oblasti.

V Tom Horn Gaming je našim primárnym cieľom neustále vyvíjať internú backend aplikáciu, ktorá slúži ako platforma pre hranie kasíno hier.

Tvoje hlavné zodpovednosti budú najmä:

- rozvíjanie a implementácia nových funkcií-technológií do nášho softvéru, ktorý slúži ako platforma pre popredných dodávateľov kasíno hier
- zodpovednosť za certifikáciu našej hernej platformy
- Pracovať budeš na backendovej časti aplikácie a spolupracovať budeš s aj frontend tímom
- Budeš súčasťou našej SCRUM metodológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý
.NET - Pokročilý
ASP.NET - Základy
Microsoft SQL Server - Pokročilý

Čo od teba očakávame?

- skúsenosti s používaním .NET Framework( Web services, ASP.NET, C#) a SQL servera
- schopnosť perfektne fungovať v tíme
- mal by si byť človek, ktorý chce zdieľať svoje poznatky s ďalšími členmi tímu
- vášeň pre nové technológie
- otvorená myseľ

Predpoklady a zručnosti ktoré sú výhodou:
- skúsenosti s administráciou Windows a SQL servera

Tom Horn Gaming je výrobca softvéru pre najväčšie online kasína na svete. Naše hry poskytujú adrenalínovú zábavu pre milióny hráčov a na ich tvorbe sa podieľa náš medzinárodný team so zastúpením na Slovensku, Čechách, Ukrajine a Malte.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3213540  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou