Accounting & HR Manager/ka

Ringsford s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000,-€ až 1700,-€ podľa skúseností a formy spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň

- Fakturácia (prijaté faktúry, vystavené faktúry, evidencia v internom systéme, evidencia v účtovnom systéme, fyzická evidencia)
- Kontrola účtovných dokladov
- Mzdová personalistika
- Vedenie komplexnej personálnej agendy
- Zodpovednosť za firemnú pokladňu
- Kontrola podkladov k podaniu priznania k DPH
- Príprava podkladov k chránenej dielni a komunikácia s UPSVAR
- Príprava podkladov pre Štatistický úrad SR
- Príprava podkladov k odpadovému hospodárstvu
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi (účtovné, fakturačné a platobné náležitosti)
- Asistencia pri nábore nových zamestnancov
- Príprava platobných príkazov
- Príprava podkladov pre vedenie firmy (exporty zo systémov, príprava reportov)
- Kontrola platieb a pohľadávok
- Komunikácia s klientmi ohľadom termínov platieb
- Komunikácia s verejnými inštitúciami
- Spolupráca s účtovnou firmou a jej aktívna podpora

Vedľajšia pracovná náplň
- Zasielanie faktúr klientom
- Evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
- Zabezpečovanie chodu recepcie
- Nákup spotrebného materiálu a občerstvenia (kancelársky materiál, káva, čaj, ovocie)
- Príprava drobného občerstvenia (káva, čaj, voda, pochutiny)
- Distribúcia a kontrola fakturačných podkladov pre obchodné oddelenie
- Kontrola evidencie zákaziek v internom systéme firmy
- Realizácia ad-hoc úloh potrebných pre chod firmy

- Stabilná spoločnosť
- Špičkové pracovné vybavenie aj na súkromné použitie
- Moderný office
- Možnosť podieľať sa na kľúčových činnostiach spoločnosti
- Kvartálne odmeny
- Priestor pre osobný aj profesionálny rast

Životopis prosím zasielajte na adresu [email protected] alebo prostredníctvom portálu profesia.sk
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ekonomické vzdelanie
- Priateľské a reprezentatívne vystupovanie
- Znalosť MS Office na používateľskej úrovni
- Praktické skúsenosti a teoretické vedomosti o fakturácií, daňovej problematike a personalistike na pokročilej úrovni
- Pokročilá znalosť podvojného účtovníctva
- Ochota zlepšovať sa
- Schopnosť delegovať úlohy
- Aktívny prístup k riešeniu problémov
- Schopnosť efektívne organizovať svoju prácu
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni výhodou

Sme tu, aby sme do sveta prinášali lepší rozdiel.
Odolnosť, excelencia a výkonnosť sú základné stavebné kamene našej práce.
Vďaka nim, super luďom a technológiam, dokážeme pomáhať aj tam, kde zlyhalo všetko ostatné.

Ringsford zabezpečuje v Európe rozsiahle podnikateľské, konzultačné a bezpečnostné služby pre organizácie, tímy a jednotlivcov.

Našou hlavnou činnosťou je na mieru prispôsobené výkonné riadenie spoločností našich klientov, optimalizácia firemných procesov a implementácia pokročilých technických riešení. Okrem primárnych aktivít realizujeme pre stabilných aj nových klientov samostatné projekty ako sú vývoj a implementácia SW a HW riešení alebo riadenie projektov, individuálne podnikateľské poradenstvo, biznis development, krízový manažment, HR podpora a rôzne ďalšie činnosti potrebné pre efektívne podnikanie.
ID: 3595504  Dátum zverejnenia: 7.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,-€ až 1700,-€ podľa skúseností a formy spolupráce