Reagujte bez životopisu

Asistent(ka)/administratívny pracovník

The Last Corporation

Miesto práce
Šustekova 25, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
240 - 400 EUR/mesiac 4 €/hodinu (do 400 € mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do kancelárie, ktorá by u nás pravidelne vypomáhala ako asistent/administratívny pracovník s rôznorodými činnosťami. Pracovný čas si možno flexibilne dohodnúť podľa vlastných možností, dôležitá je pravideľnosť a spoľahlivosť.

S čím by bolo treba pomôcť?
- úprava parametrov a popisov produktov v e-shope
- príprava článkov na online publikáciu
- príprava obsahu pre sociálne siete (Facebook, Instagram)
- administrácia reklám (Heuréka, Google Ads a pod.)
- archivačné práce, dopĺňanie a udržiavanie databáz
- rešerš na internete
- e-mailová komunikácia
- príprava zásielok a ich odnesenie na poštu
- menšie grafické práce (stačia základy Photohopu, ak neovládaš, naučíme :)

Ako často: niekoľkokrát do týždňa na 3-4 hodiny denne
Typ pracovného pomeru: na živnosť

Neponúkame žiaden zaujímavý systém výhod alebo zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti, zatiaľ sme len sme mladý tím ľudí s veľkými ambíciami na začiatku podnikateľských aktivít. Ale aby sme teda ponúkli aspoň nejaký ten benefit, tak raz čas ťa radi pozveme na raňajky/obed/večeru (podľa toho, kedy tu budeš), spravidla formou objednávky donášky ;-)

Pošlite nám svoj životopis, motivačný list nie je potrebný, ale nenahneváme sa, keď napíšete o sebe pár súvislých viet aspoň do e-mailu. Z uchádzačov následne vyberieme na prvý pohľad vhodných kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Občianske združenie vykonávajúce nekomerčnú a podnikateľskú činnosť. Medzi naše projekty patria napr. e-shop Historické darčeky (www.historickedarceky.sk) zameraný na predaj produktov a retro/historickou tematikou a In Vivo magazín (www.invivomagazin.sk) zameraný na propagáciu vedy a kritického myslenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá znalosť slovenského pravopisu
Písomný prejav na úrovni
Spoľahlivosť
Dochvíľnosť
Zdravá miera perfekcionizmu

The Last Corporation je občianske združenie, ktoré zastrešuje rôznorodé nekomerčné a komerčné projekty. Nekomerčné projekty, ktoré sú našou prioritou, majú za cieľ navrhovať riešenia problémov v rôznych oblastiach spoločnosti, od ekonomiky, cez politický a právny systém, až po oblasti vzdelávania a zdravotníctva. Komerčné projekty slúžia predovšetkým na získavanie finančných prostriedkov potrebných pre prevádzku združenia a financovanie našich neziskových aktivít.

Medzi naše projekty patria napr. e-shop Historické darčeky (www.historickedarceky.sk) zameraný na predaj produktov a retro/historickou tematikou a online magazín In Vivo magazín (www.invivomagazin.sk) zameraný na propagáciu vedy a kritického myslenia.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Šustekova 25
851 04 Bratislava
ID: 3819874  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 240 - 400 EUR/mesiac4 €/hodinu (do 400 € mesačne)