IOS Vývojár

The Capital Markets Company Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacod 2.000 EUR (výsledná mzda bude dohodnutá na stretnutí na základe Vašich súčasných a nadobudnutých skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My v CAPCO sa špecializujeme na vývoj softwaru prevažne pre medzinárodné banky a poisťovne v západnej Európe. Vďaka orientácii na západný trh majú naši zamestnanci možnosť práce v zahraničí, ale aj z Bratislavy.

Výhody práce u nás v CAPCO:
- Možnosť cestovania po západnej Európe, ale aj mimo Európy
- Práca so skúsenými kolegami v prestížnych bankách
- Možnosť veľa sa naučiť a kariérne napredovať vlastným tempom
- Práca na rôznorodých projektoch, žiadna rutina
- Plne hradená PN, súkromná zdravotná starostlivosť, hard&soft skills tréningy a mnoho ďalších benefitov

Náplň práce:
- Vývoj iOS aplikácií
- Spolupráca s UX tímom pri navrhovaní a implementácii UI
- Práca naprieč celým životným cyklom aplikácie – koncept, dizajn, vývoj, testovanie
- Práca v agilnom tíme
- Spolupráca s ostatnými vývojármi pri vytváraní a udržiavaní robustnej aplikačnej platformy
- Aktívne navrhovanie a implementácia funkčných a technických vylepšení

- Technické školenia, odborné certifikácie, aj školenia zamerané na “soft skills“, ak máte záujem
- Súkromná zdravotná starostlivosť, sick days, 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek
- Cafeteria prostredníctvom Benefit plus služby (50 EUR mesačne)
- Plne hradené stravné lístky, diéty nad rámec zákonnej hodnoty
- Smartfón a 20 GB dát, laptop
- Čerstvé ovocie a relax zóna (herňa), onedlho aj nové priestory v Nivy Tower

Zásady ochrany osobných údajov môžete nájsť --> https://www.capco.com/Data-privacy-notice

Zaujala Vás daná pozícia? Potom sa prihláste! Trvá to iba 5 minút.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Minimálne dva roky skúseností s vývojom iOS aplikácií pomocou Objective-C
- Skúsenosti s programovacím jazykom Swift sú veľkou výhodou
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- Praktické skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním
- Prehľad v terminológii, koncepte a osvedčených postupoch na vývoji mobilných iOS aplikácií
- Vítaná znalosť niektorého z nástrojov na testovanie mobilných aplikácií – Appium, Calabash / Experitest, Robotium, Ranorex, Appium, UI Automator
- Skúsenosti s webovými službami (REST/SOAP)
- Komunikatívnosť, samostatnosť, logické myslenie, schopnosť štrukturovať komplexné úlohy
- Predchádzajúce skúsenosti vo finančnej sfére (bankovníctvo / poisťovníctvo) sú výhodou

My v Capco sa špecializujeme na vývoj softwaru a poradenstvo prevažne pre medzinárodné banky a poisťovne v západnej Európe.

Radi by ste sa dozvedeli viac o našej kultúre a ľuďoch? Navštívte https://www.capco.com/Careers/Slovakia

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Práca so skúsenými kolegami pre prestížne banky
- Technické školenia, odborné certifikácie, aj školenia zamerané na “soft skills“, neobmedzený prístup na Udemy
- Cafeteria prostredníctvom Benefit plus služby (50 EUR mesačne) a/alebo príspevok do 3.piliera
- Plne hradené stravné lístky
- Smartfón a 1000 GB dát, laptop
- Možnosť práce z domu, ako aj z nášej kancelárie v Bratislave - Nivy Tower (čerstvé ovocie, relax zóna, herňa - stolný futbal, PS4)
- Záleží nám na našich zamestnancoch: podporujeme pohodu našich ľudí (dostupné cvičenie jógy, webináre zamerané na duševné zdravie v spolupráci s Ligou pre duševné zdravie), tímové športové aktivity - napríklad beh, Multisport karta, takisto sa zúčastňujeme na dňoch dobrovoľníctva

Ste pre nás dôležití! Preto Vám pridelíme osobného coacha, ktorý Vás bude individuálne podporovať. S našou start-up mentalitou a našou plochou hierarchiou máte príležitosť uplatniť svoje nápady a uviesť ich do praxe. Okrem toho máte po práci množstvo príležitostí na spoznávanie kolegov prostredníctvom spoločných športových aktivít a tímových akcií.​

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3891417  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac