Java SW Architekt

The Capital Markets Company Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacod 3.000 EUR (výsledná mzda bude dohodnutá na stretnutí na základe Vašich súčasných a nadobudnutých skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Technický dizajn SW riešní na základe Java EE, architektonických a návrhových vzorov (s dôrazom na EJB, JMS, JPA, Spring a podobné Java EE rozhrania)
- Poskytovanie dizajnových riešení, vytváranie technických špecifikácií a dokumentácie
- Podpora pri implementačných úlohách
- Kontrola návrhov, kódu, poskytovanie spätnej väzby, vzorového kódu návrhov na robustné a stabilné riešenia
- Plánovanie a sledovanie aktivít na základe agilného prístupu v Jire

- Technické školenia, odborné certifikácie, aj školenia zamerané na “soft skills“, ak máte záujem
- Súkromná zdravotná starostlivosť, sick days, 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek
- Cafeteria prostredníctvom Benefit plus služby (50 EUR mesačne)
- Plne hradené stravné lístky, diéty nad rámec zákonnej hodnoty
- Smartfón a 20 GB dát, laptop
- Čerstvé ovocie a relax zóna (herňa), nové priestory v Nivy Tower

Zásady ochrany osobných údajov môžete nájsť --> https://www.capco.com/Data-privacy-notice
Zaujala Vás daná pozícia? Potom sa prihláste! Trvá to iba 5 minút.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosti v oblasti architektúry SW riešení (Web, SOA, Enterprise)
- Preukázateľná schopnosť navrhovať škálovateľnú architektúru aplikácií, schopnosť rozhodnúť o možnostiach riešenia s jasnými zdôvodneniami, ktoré vysvetľujú zvolenú možnosť
- Komunikačné zručnosti na vedenie diskusie o riešeniach v rámci geograficky distribuovaného tímu
- Praktické skúsenosti s niektorými z nasledujúcich technológií: Java/Java EE vrátane SOAP, EAI, Spring, Hibernate, atď. a databázové technológie (Oracle, MySQL, JDBC, SQL, PL / SQL)
- Skúsenosti s aplikačnými servermi (JBoss; WebSphere atď.)
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Plynulá znalosť anglického jazyka

My v Capco sa špecializujeme na vývoj softwaru a poradenstvo prevažne pre medzinárodné banky a poisťovne v západnej Európe.

Radi by ste sa dozvedeli viac o našej kultúre a ľuďoch? Navštívte https://www.capco.com/Careers/Slovakia

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Práca so skúsenými kolegami pre prestížne banky
- Práca na rôznorodých projektoch, žiadna rutina
- Technické školenia, odborné certifikácie, aj školenia zamerané na “soft skills“, neobmedzený prístup na Udemy
- Cafeteria prostredníctvom Benefit plus služby (50 EUR mesačne) a/alebo príspevok do 3.piliera
- Plne hradené stravné lístky
- Smartfón a 1000 GB dát, laptop
- Možnosť práce z domu, ako aj z nášej kancelárie v Bratislave - Nivy Tower (čerstvé ovocie, relax zóna, herňa - stolný futbal, PS4)
- Záleží nám na našich zamestnancoch: podporujeme pohodu našich ľudí (dostupné cvičenie jógy, webináre zamerané na duševné zdravie v spolupráci s Ligou pre duševné zdravie), tímové športové aktivity - napríklad beh, Multisport karta, takisto sa zúčastňujeme na dňoch dobrovoľníctva

Ste pre nás dôležití! Preto Vám pridelíme osobného coacha, ktorý Vás bude individuálne podporovať. S našou start-up mentalitou a našou plochou hierarchiou máte príležitosť uplatniť svoje nápady a uviesť ich do praxe. Okrem toho máte po práci množstvo príležitostí na spoznávanie kolegov prostredníctvom spoločných športových aktivít a tímových akcií.​

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3891384  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac