Java Vývojár - projekt vo Viedni prip. Zurichu

The Capital Markets Company Slovakia, s. r. o.

Rakúsko, Švajčiarsko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacod 2.000 EUR (výsledná mzda bude dohodnutá na stretnutí na základe Vašich súčasných a nadobudnutých skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My v CAPCO sa špecializujeme na vývoj softwaru prevažne pre medzinárodné banky a poisťovne v západnej Európe. Vďaka orientácii na západný trh majú naši zamestnanci možnosť práce v zahraničí, ale aj z Bratislavy.

Výhody práce u nás v CAPCO:
- Možnosť cestovania po západnej Európe, ale aj mimo Európy
- Práca so skúsenými kolegami v prestížnych bankách
- Možnosť veľa sa naučiť a kariérne napredovať vlastným tempom
- Práca na rôznorodých projektoch, žiadna rutina
- Plne hradená PN, súkromná zdravotná starostlivosť, hard&soft skills tréningy a mnoho ďalších benefitov

Náplň práce:

- Dizajn a vývoj API, integrácia so systémami tretích strán, založených na Java SE 8+, Java EE
- Návrh, odborná analýza, špecifikácia a implementácia nových funkcionalít
- Príprava a vykonávanie Unit Testov
- Analýza a oprava chýb

Pri svojej práci budete využívať:

- Java SE 8+, Java EE (EJB, JPA, JSF), Hibernate, REST/SOAP webové služby, JUnit, Selenium, RestAssured
- JBoss, Oracle DB, Splunk, Maven, Jenkins, Docker, OpenShift
- Základná znalosť front-end technológií a frameworkov ako Angular, HTML 5, CSS3, Typescript, OAuth je vítaná

- Technické školenia, odborné certifikácie, aj školenia zamerané na “soft skills“, ak máte záujem
- Súkromná zdravotná starostlivosť, sick days, 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek
- Cafeteria prostredníctvom Benefit plus služby (50 EUR mesačne)
- Plne hradené stravné lístky, diéty nad rámec zákonnej hodnoty
- Smartfón a 20 GB dát, laptop
- Čerstvé ovocie a relax zóna (herňa), nové priestory v Nivy Tower

Zásady ochrany osobných údajov môžete nájsť --> https://www.capco.com/Data-privacy-notice

Zaujala Vás daná pozícia? Potom sa prihláste! Trvá to iba 5 minút.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti s programovaním v jazyku Java SE 8+, Java EE
- Znalosť návrhových vzorov (Design patterns)
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Skúsenosti so Scrumom/Agile metodológiou
- Samostatnosť, logické myslenie, zodpovednosť a ochota pracovať na sebe
- Schopnosť pracovať v tíme, komunikovať a zdieľať svoje názory
- Skúsenosti s Angular alebo React sú vítané
- Praktické skúsenosti so Spring IoC/MVC/Boot sú vítané ako aj OCA/OCP certifikácia

We are problem solvers, thinkers, innovators, entrepreneurs - powered by collaboration. But most of all we are aligned with our clients, and committed to their future. Now

We are a leading global provider of business consulting,
technology, digital & transformational services dedicated
solely to the financial services industry.

Capco je globálnou obchodnou a technologickou poradenskou firmou, ktorá sa venuje výhradne finančným službám. Kombináciou inovatívneho myslenia a bezkonkurenčnej znalosti odvetvia ponúkajú naši profesionáli klientom odbornú expertízu, komplexnú technologickú a balíkovú integráciu a riadenie služieb s cieľom posúvať organizácie dopredu.

Spoluprácou a efektívnym prístupom poskytujeme klientom nástroje, ktoré im umožnia zvýšiť príjmy, lepšie riadiť riziká a regulačné zmeny, znižovať náklady a posilniť kontrolu. Orientujeme sa na bankovníctvo, kapitálové trhy, riadenie investícií a majetku, financie, riziká compliance a technológie. Našich klientov obsluhujeme z pobočiek hlavných finančných centier v Severnej Amerike, Európe, Ázii a Afrike. Viac informácií môžete nájsť na webovej stránke capco.com a zaregistrovaním sa na odber RSS - Capco´s newsroom RSS feed.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Mlynské Nivy 5
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3891381  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac