Можливість для людей з України

Murex Konzultant

The Capital Markets Company Slovakia, s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacod 2.200 EUR (výsledná mzda bude dohodnutá na stretnutí na základe Vašich súčasných a nadobudnutých skúseností) + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Každodenná spolupráca s tímom ľudí v oblasti systémovej integrácie
- Analýza požiadaviek, poskytovanie možností riešenia problémov a vytváranie nových funkcionalít pre aplikáciu u klienta
- Poskytovanie konzultačných služieb (analýza, vývoj, testing, reporting) počas celého životného cyklu vývoja aplikácií a podpory – so zameraním na platformu Murex
- Migrácia a vývoj nových rozhraní, reportingových riešení, procesných riešení po funkčnej aj technickej stránke so zameraním na platformu Murex
- Konfigurácia a správa CI/CD (Continuous integration / continuous delivery pipelines)

Čo je to Murex?
- Investičné banky použivajú Mx.3 ako komplexné riešenie pre svoje potreby v oblastiach obchodovania, riadenia rizika a spracovania dát. Mnohé z nich využívajú výhody tejto platformy na zavedenie integrovaného hodnotového reťazca pre všetky aktíva vo všetkých obchodných oblastiach
- IT Transformácia prostredníctvom jednej platformy
- Špičková sada riešení pre banky v oblasti obchodovania
- Jednotný rámec pre celofiremné maržovanie, optimalizáciu, dodržiavanie predpisov a obchodovanie so zárukami

- Práca so skúsenými kolegami pre prestížne banky
- Práca na rôznorodých projektoch, žiadna rutina
- Technické školenia, odborné certifikácie, aj školenia zamerané na “soft skills“, neobmedzený prístup na Udemy
- Súkromná zdravotná starostlivosť, sick days, 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek
- Cafeteria prostredníctvom Benefit plus služby (50 EUR mesačne)
- Plne hradené stravné lístky, diéty nad rámec zákonnej hodnoty
- Smartfón a 20 GB dát, laptop
- Flexibilita práce z domu, ako aj z nášho nového officu v Bratislave - Nivy Tower (čerstvé ovocie, relax zóna, herňa - stolný futbal, PS4)
- Záleží nám na našich zamestnancoch: podporujeme pohodu našich ľudí (dostupné cvičenie jógy, webináre zamerané na duševné zdravie, tímové športové aktivity - napríklad beh), takisto sa zúčastňujeme na dňoch dobrovoľníctva

Privacy policy you can find here --> https://www.capco.com/Data-privacy-notice

Zaujala Vás daná pozícia? Potom sa prihláste! Trvá to iba 5 minút.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti Podnikovej ekonómie, matematiky, informatiky, alebo porovnateľného študijného programu
- Aspoň 2 roky skúsenostís vývojom rozhraní alebo konfiguráciou bankového softvéru (Murex alebo podobné systémy)
- Praktické skúsenosti s SQL alebo XML a XSLT sú nevyhnutné
- Znalosti v oblasti automatizácie "CI/CD pipelines" (Jenkins, Ansible) sú veľkou výhodou
- Mať záujem o prostredie kapitálových trhov, buď predchádzajúce praktické skúsenosti s projektmi IT a / alebo transformačnými projektmi v oblasti finančných služieb
- Byť schopný pracovať v tíme, analyticky myslieť a byť asertívny
- Plynulá znalosť anglického jazyka

My v Capco sa špecializujeme na vývoj softwaru a poradenstvo prevažne pre medzinárodné banky a poisťovne v západnej Európe.

Radi by ste sa dozvedeli viac o našej kultúre a ľuďoch? Navštívte https://www.capco.com/Careers/Slovakia

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Cafeteria prostredníctvom Benefit plus služby (50 EUR mesačne) a/alebo príspevok do 3.piliera
- Plne hradené stravné lístky
- Smartfón a 1000 GB dát, laptop
- Možnosť práce z domu, ako aj z nášej kancelárie v Bratislave - Nivy Tower (čerstvé ovocie, relax zóna, herňa - stolný futbal, PS4)
- Záleží nám na našich zamestnancoch: podporujeme pohodu našich ľudí (dostupné cvičenie jógy, webináre zamerané na duševné zdravie v spolupráci s Ligou pre duševné zdravie), tímové športové aktivity - napríklad beh, Multisport karta, takisto sa zúčastňujeme na dňoch dobrovoľníctva

Ste pre nás dôležití! Preto Vám pridelíme osobného coacha, ktorý Vás bude individuálne podporovať. S našou start-up mentalitou a našou plochou hierarchiou máte príležitosť uplatniť svoje nápady a uviesť ich do praxe. Okrem toho máte po práci množstvo príležitostí na spoznávanie kolegov prostredníctvom spoločných športových aktivít a tímových akcií.​

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3891366  Dátum zverejnenia: 21.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac