Management Assistant

The Capital Markets Company Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 8/A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručný popis pozície
Hľadáme šikovných a proaktívnych ľudí, ktorí vynikajú v medzinárodnom prostredí a majú záujem o náročné projekty, technológie a ľudí. V CAPCU najímame tých najlepších a pomáhame im stať sa ešte lepšími. Pošlite si životopis a staňte sa súčasťou nášho tímu. Daná pozícia je obsadzovaná ako zástup za materskú dovolenku.

Zodpovednosti
• Podpora pre riaditeľa spoločnosti ako aj pre členov manažmentu pri vykonávaní jednotlivých úloh
• Aktualizácia termínov v kalendároch a organizácia stretnutí/ telefonických hovorov
• Zabezpečovanie cestovnej agendy pri pracovných cestách
• Podpora pri organizácii firemných eventov
• Podpora pri plánovaní klientskych návštev a zabezpečenie ich logistiky
• Recepcia – prvý kontakt pre klientov/uchádzačov/návštevy a zamestnancov
• Zabezpečenie a koordinácia správneho chodu firmy
• Uvítanie a ohlásenie návštev
• Komunikácia cez telefón, prepájanie hovorov a poskytovanie potrebných informácií
• Spracovanie a kontrola cestovných výdavkov
• Podpora pre HR oddelenie a ďalšia administratívna podpora pri ad hoc úlohách

Benefity
• Práca v konzultačnej nadnárodnej spoločnosti
• Školenia zamerané na soft skills, technické zručnosti a možnosť získania certifikátov
• Zaujímavé platové ohodnotenie, plne hradené stravné lístky, diéty nad rámec legislatívne určenej sumy
• Mobilný telefón, mobilný internet 10GB/ mesiac, laptop
• Cafeteria – systém benefitov
• Zdravotná starostlivosť, sick days, dovolenka 25 dní/rok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti
• Profesionálna skúsenosť na pozícii asistentky/admin/recepčnej a office koordinátor
• Multitasking
• Výborné komunikačné zručnosti a reprezantatívne vystupovanie
• Pokročilé používanie Outlooku a produktov Microsoft office (hlavne MS Excel)
• Zmysel pre detail
• Profesionálna úroveň anglického jazyka

We are thinkers. Innovators. Disruptors. Facilitators.
Entrepreneurs. Change Agents.

We are a leading global provider of business consulting,
technology, digital & transformational services dedicated
solely to the financial services industry.

Capco je globálnou obchodnou a technologickou poradenskou firmou, ktorá sa venuje výhradne finančným službám. Kombináciou inovatívneho myslenia a bezkonkurenčnej znalosti odvetvia ponúkajú naši profesionáli klientom odbornú expertízu, komplexnú technologickú a balíkovú integráciu a riadenie služieb s cieľom posúvať organizácie dopredu.

Spoluprácou a efektívnym prístupom poskytujeme klientom nástroje, ktoré im umožnia zvýšiť príjmy, lepšie riadiť riziká a regulačné zmeny, znižovať náklady a posilniť kontrolu. Orientujeme sa na bankovníctvo, kapitálové trhy, riadenie investícií a majetku, financie, riziká compliance a technológie. Našich klientov obsluhujeme z pobočiek hlavných finančných centier v Severnej Amerike, Európe, Ázii a Afrike. Viac informácií môžete nájsť na webovej stránke capco.com a zaregistrovaním sa na odber RSS - Capco´s newsroom RSS feed.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava
ID: 2773219   Dátum zverejnenia: 11.8.2017