Personalista / HR generalista

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.

Místo práce
Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ ROHATEC HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:

PERSONALISTA / HR GENERALISTA

Pozice je vhodná zejména pro zkušené, aktivní a sebemotivované uchazeče v oboru personalistiky – zejména z oblasti náborů, a řízení vzdělávání zaměstnanců.

Společnost The Candy Plus Sweet Factory je jeden z největších výrobců cukrovinek v České republice, patří do nadnárodní skupiny Valeo Foods se sídlem v Irsku. Jsme perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost se stálým růstem.

VAŠE ÚKOLY:

  • spolupráce na tvorbě HR strategie
  • odpovědnost za nábory ve společnosti,
  • participace na vedení personální agendy a strategický rozvoj vzdělávání v organizaci
  • zodpovědnost za uplatňování a dodržování pracovněprávní legislativy
  • personální controlling
  • řízení, organizace a kontrola vzdělávání a rozvoje a zaměstnanců (zpracování plánu školenízaměstnanců, dohled nad interním systémem vzdělávání, hledání nových partnerů v oblasti vzdělávání)
  • spolupráce při nastavování adaptačního a integračního programu nových zaměstnanců
  • spolupráce se mzdovou účetní a personální manažerkou

CO NABÍZÍME:

  • Motivující pracovní a finanční podmínky;
  • Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
  • Příležitost k profesnímu růstu;
  • Práci v přátelském kolektivu;
  • Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování)
  • Nástup dohodou, možno ihned

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min 2 roky
  • znalost anglického jazyka ke komunikaci slovem i písmem
  • velmi dobrou znalost Zákoníku práce a dalších předpisů souvisejících s HR agendou
  • schopnost empatie a organizační schopnosti
  • samostatnost a aktivní přístup k práci
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

The Candy Plus Sweet Factory, s. r.o.

Kateřina Bartošová, Vítězná 200/6, Rohatec, PSČ 696 01

Jakékoliv dotazy Vám rádi osobně zodpovíme na tel: 518 398 765 a prověříme možnosti vzájemné spolupráce

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti The Candy Plus Sweet Factory dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Candy a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 3402133  Dátum zverejnenia: 28.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.