Technolog senior / innovation specialist

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.

Místo práce
Rohatec, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ ROHATEC HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI: TECHNOLOG VÝROBY / INOVATION SPECIALIST

Pozice „technolog výroby“ je vhodná jak pro zkušené uchazeče v oboru technologie potravina s vášní pro danou oblast a inovativními přístupy. Technolog výroby se věnuje zejména vývoji nových produktů a řízení změn u stávajících produktů.

TECHNOLOG VÝROBY - SENIOR/ INNOVATION SPECIALIST

Společnost The Candy Plus Sweet Factory je jeden z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny Raisio Group, se sídlem ve Finsku. Jsme perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost se stálým růstem.

VAŠE ÚKOLY:

  • Řízení a koordinace nových vývojových projektů
  • Inovace v oblasti výroby cukrovinek (nové trendy)
  • Zajišťuje vývoj nových produktů
  • Zajišťuje testování produktů a to jak od samotného vývoje až po testování funkčních vlastností finálních produktů
  • Analyzuje současný stav a navrhuje zlepšování u existujících procesů
  • Spolupráce na dalších vývojových projektech v rámci firmy
  • Technická podpora obchodnímu oddělení k produktům

CO NABÍZÍME:

  • Motivující pracovní a finanční podmínky;
  • Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
  • Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi;
  • Práci v přátelském kolektivu;
  • Odměny za zlepšovací návrhy;
  • Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování)
  • Nástup dohodou, možno ihned

POŽADUJEME:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti potravinářské technologie
  • praxe na pozici technologa potravinářské výroby výhodou
  • orientace v technologických procesech a sytému jakosti
  • Znalost systému kvality BRC a IFS (výhodou)
  • Znalost HACCP nutná
  • Znalost AJ
  • orientace v aktuální legislativě
  • samostatnost a aktivní přístup k práci
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

ŽÁDOST:

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu.

The Candy Plus Sweet Factory, s. r.o.

Kateřina Bartošová, Vítězná 200/6, Rohatec, PSČ 696 01

Jakékoliv dotazy Vám rádi osobně zodpovíme na tel: 518 398 765 a prověříme možnosti vzájemné spolupráce.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti The Candy Plus Sweet Factory dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Candy a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3229943  Dátum zverejnenia: 31.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.