Lektor talianskeho jazyka

the Bridge - English Language Centre

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.od 10 EUR/45 minút

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu jazykovej školy the Bridge hľadáme lektora talianskeho jazyka.
- ONLINE výučba, rozvrh so stabilnými hodinami
- vedenie online skupinovej výučby TJ (max 8 študentov) a individuálnej výučby
- korporátne kurzy

- poskytnutie materiálov na výučbu (učebnice, extra materiály, plne vybavená knižnica)
- príjemný kolektív skúsených kolegov
- stabilná jazyková škola (založená v roku 2009)
- team-buildingové aktivity

V prípade záujmu o pozíciu nám prosím, pošlite Váš životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

taliančina

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý:
- rád vyučuje taliansky jazyk ONLINE,
- je "rodený" učiteľ,
- trpezlivý,
- milý a ústretový,
- vie sa vynájsť,
- je kreatívny pri učení,
- rád sa učí nové veci, je priateľský, samostatný.

V našom jazykovom centre the Bridge sa špecializujeme na výučbu anglického jazyka, ale máme v portfóliu aj kurzy iných jazykov. Ponúkame rôzne tematicky zamerané kurzy, v rôznych časoch a v rôznej forme. Naším cieľom je poskytovať profesionálnu výučbu pre rôzne profesie a pre všetky jazykové úrovne.

V ponuke máme kurzy pre právnikov, marketing, personalistiku, obchodnú angličtinu a iné.

Naši študenti sú kvalitne pripravení na skúšky Cambridgskej univerzity. Aktívne pripravujeme na Business English Certificate, First Certificate in English, Certificate in Advanced English a iné.

Naša vízia je zároveň:
Inovatívny prístup a vysoká kvalita jazykového vzdelávania. Angličtina pre nás znamená slobodu. Slobodu hovoriť s ľuďmi kdekoľvek na svete a získavať informácie z rôznych kútov sveta. Učíme angličtinu, lebo chceme stavať Vaše mosty ku krajinám, ľuďom, filmom a knihám.

Naše hodnoty:
Individuálny prístup ku študentom
Profesionálny prístup k jazykovému vzdelávaniu
Nezávislosť , otvorenosť a kreativita

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

the Bridge - English Language Centre, s.r.o.
Baštová 7
811 03 Bratislava
ID: 3987028  Dátum zverejnenia: 15.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.