Customer support/Podpora pre firemných klientov

The Bridge - English Language Centre

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000 EUR - mzda bude stavnovená v závislosti od skúsenosti a typu pracovného úväzku (HPP/ živnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dennodenný kontakt s firemnými klientami jazykovej školy, mailový a telefonický
• poskytovanie informácií študentom
• Zodpovedanie za firemné kurzy jazykového centra.
• Podpora pre obchodné oddelenie a pre oddelenie jazykovej výučby.
• Spravovanie databáz, on-line registračných systémov
• príprava podkladov pre fakturačné oddelenie, kontrola dochádzok
• Participácia na organizovaní rôznych podujatí zameraných na podporu vyučovania angličtiny.
• Zisťovanie spokojnosti zákazníka

Príjemné, inšpiratívne medzinárodné pracovné prostredie v Bratislave (Staré Mesto)
Jazykové vzdelávanie priamo v jazykovej škole
Zľavy pre členov rodiny na kurzy AJ
Profesionálna podpora v rámci tréningov a kariérneho rastu
Práca v dynamickom, príjemnom prostredí ľudí, ktorí majú svoju prácu radi.
Mobil samozrejmosťou:)
Masáž priamo pod strechou firmy:)
Meetingy formou obeda alebo večere
Teambuildingové aktivity

V prípade vášho záujmu, nám prosím pošlite spolu so životopisom aj motivačným listom v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratívneho/klietského pracovníka

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na podobnej pozícii vítaná,
Ukončená VŠ- jazyky veľkou výhodou
Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom).
Znalosť problematiky jazykového vzdelávania veľká výhoda, nie však podmienka.
Znalosť práce na PC (Word, Excel, Power Point) na užívateľskej úrovni.

Hľadáme do nášho teamu zaujímavého kandidáta, ktorý je:
- systematický, príjemný, vždy dobre naladený (pokiaľ sa dá:)
- rád sa stretáva s novými ľuďmi, dokáže počúvať, je ústretový a
vnímavý v komunikácii,
- je trpezlivý, samostatný a rozmýšľa, je ochotný sa učiť sa nové
veci/radi zaučíme....

Už 15 rokov poskytujeme v Bratislave profesionálnu výučbu anglického jazyka s rôznym zameraním a pre všetky jazykové úrovne. V auguste 2020 sme ako prvá jazyková škola na Slovensku získali medzinárodnú akreditáciu EAQUALS – medzinárodná organizácia overujúca kvalitu jazykového vzdelávania.

Kľúčovým faktorom kvalitného vzdelávania sú dobrí učitelia. V našom tíme máme kvalifikovaných učiteľov a kolegov z viac ako 12 krajín sveta, angličtina je pre nás nielen spoločná práca, ale aj spoločná reč. Všetkých nás spája zodpovednosť a angažovanosť v práci, tímovosť, potreba osobného rozvoja a vzťah ku vzdelávaniu. Dnes pracuje v The Bridge tím odborníkov, vďaka ktorým sa naši študenti posúvajú vpred, škola sa rozvíja a rastie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2219511  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac