Grafický dizajnér

THE BRICKS s.r.o.

Miesto práce
Teplická cesta 2, Poprad-Priemyselný obvod - západ
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP – čím skôr, tým lepšie
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiacPlat ti stanovíme na základe tvojich schopností a skúseností - záleží nám na tom, aby si bol spokojný, takže ak sa nám budeš páčiť, budeme sa snažiť urobiť všetko preto, aby si bol vysmiaty na šírku monitora.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme posilu - niekoho, kto rozumie svojej práci a s kým sa budeme cítiť dobre.

Tvojou prácou bude tvorba všemožných vizuálov, prevažne pre online priestor - výroba grafík pre sociálne siete, vizuály pre weby, rozpracovanie keyvizuálov do rôznych formátov, občas nejaká printová grafika a sem-tam nejaká fotomontáž kolegu, ktorú mu zavesíme nad posteľ.

Spolupráca je u nás postavená na zodpovednosti a kolegialite. Je iba na tebe, či prídeš do práce o siedmej alebo o pol deviatej, ak si dokážeš ustrážiť svoju náplň práce.

Ak si chorý alebo potrebuješ z nejakého iného dôvodu ostať doma, home office je samozrejmosťou. A dbáme aj na to, aby si mal popri práci aj dostatok plateného oddychu.

Po preštudovaní životopisov pozveme vybraných uchádzačov na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2023 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Lightroom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máme bývalých kolegov a stážistov, ktorí sa u nás aj po skončení stáže radi zastavia na kolumbijskú kávu a debatu o živote, láske a SEO optimalizácii - taká rodinná atmosféra. Určite ťa však nebudeme nútiť chodiť s nami na pivko, to je dobrovoľné.

Skúsenosti s pingpongom a PS4 sú výhodou, ale ak ich nemáš, zaučíme ťa. Všetci si navzájom tykáme, na klientov nenadávame a vo všetkom sa snažíme jeden druhému pomôcť. Ak sa v tom vidíš, tak je tu miesto aj pre teba.

Ak sa o našom prostredí a práci chceš dozvedieť viac, prečítaj si napríklad náš článok „4 rozdiely medzi začínajúcim grafikom a grafikom vo verzii TURBO“: https://bricksagency.sk/4-rozdiely-medzi-beznym-grafikom-a-grafikom-vo-verzii-turbo/

Prvá skutočne reklamná agentúra pod Tatrami. Venujeme sa veľkým i lokálnym klientom v online i offline sfére. Tvoríme weby a eshopy, optimalizujeme pre vyhľadávače (SEO), pripravujeme výkonnostné kampane v rámci rôznych reklamných platforiem (Google Ads, Sklik), spravujeme sociálne siete. Máme za sebou viac než 60 klientov a desiatky webov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Grivalský
E-mail: poslať životopis
ID: 3891314  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac