1 500 - 3 000 EUR

Regionálny obchodný zástupca projektu InSlovensko

THE BRICKS s.r.o.

Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov v mestách Žilina, Nitra, Košice
* Príprava cenových ponúk a riešenie požiadaviek klienta
* Starostlivosť a zodpovednosť za získaných klientov až po poskytnutie služby
pre portály innitra.sk , inzilina.sk, inkosice.sk

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 - 3000€

* Nadštandardné platové ohodnotenie (a dovolíme si povedať aj bezkonkurenčné)
* Pružná pracovná doba
* Práca v dynamickom kolektíve
* Motivačné bonusy z obratov
* Práca pre jedinečný a inovatívny koncept

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.4.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu hľadáme nových kolegov a kolegyne, ktorí by mali disponovať týmito vlastnosťami či zručnosťami:
- zdravé zapálenie pre prácu obchodníka a cieľavedomosť,
- flexibilita a improvizačné spôsobilosti,
- samostatnosť
- komunikačné a prezentačné zručnosti ako základ vedenia
obchodného stretnutia,
- zodpovednosť a orientácia na klienta,
- nutné základné počítačové zručnosti - hlavne práca s
Internetom.

Prax na obdobnej pracovnej pozícii je výhodou. Dávame však príležitosť aj začínajúcim talentovaným obchodníkom.

Sme prvá skutočne reklamná agentúra pod Tatrami. Venujeme sa veľkým i lokálnym klientom v online i offline sfére.
InSlovensko je projekt webových portálov v rôznych slovenských mestách,
ktorý informuje o všetkom, čím žije konkrétne mesto. Návštevníci na ňom
nájdu udalosti, ktoré sa v ňom chystajú, či ktoré sú v meste dostupné, akcie, zľavy a obedové menu v rámci daného mesta. Staňte sa s nami súčasťou tohto projektu, plného zaujímavých a užitočných aktualít o dianí vo vašom meste.
Projekt je plne spustený a etablovaný v Poprade ako inpoprad.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

The Bricks s.r.o.
Štôla 138
059 37 Štôla

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Jurčo
Tel.: +421949853615
E-mail: poslať životopis
ID: 3640759   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 - 3000€