Senior programátor na Wordpress

THE BRICKS s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ - 2000€, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného i kreatívneho programátora.

Kto povedal, že programátor nemôže byť kreatívny?

Ak rád programuješ, navrhuješ, prichádzaš s novými digitálnymi riešeniami a nebojíš sa výzvy, pridaj sa k nám. Základom tvojej náplne bude tvorba a programovanie webových stránok, úprava a správa existujúcich webových stránok, programovanie súčastí CMS systémov Wordpress a Prestashop.
Privítame, ak máš vzťah ku content marketingu, k online riešeniam či k inováciám v rámci digitálneho sveta.

Jednoducho ukázať nám, ako by to mohlo fungovať lepšie.

- flexibilný pracovný čas a s možnosťou homeoffice
- teambuildingy
- priateľská pracovná atmosféra a pohodový tím
- kreatívne prostredie
- pružný pracovný čas
- 100 % platu v prípade PN
- školenia
- káva, stolný futbal

Spolu so životopisom nám zašlite stručný popis vašich doterajších skúseností s tvorbou webových stránok a CMS systémom Wordpress. Prípadne portfólio prác alebo odkazy na vami vytvorené webové stránky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

webdizajn, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
CSS - expert
HTML - expert
WordPress - pokročilý
MySQL - pokročilý
PHP - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prijmeme do kolektívu mladej, prosperujúcej firmy pracovitého a zodpovedného programátora
U nových kolegov uvítame:
-samostatnosť pri riešení úloh,
-flexibilitu a improvizáciu pri riešení problémov a zadaní,
-kreativitu na vysokej úrovni,

Tešíme sa na vaše životopisy.

THE BRICKS je crossline reklamná agentúra, ktorá už niekoľko rokov zabezpečuje marketingové služby v online i offline priestore pre klientov po celom Slovensku aj za jeho hranicami. Agentúra má dve divízie - webovú (tvorba a správa webov a eshopov) a marketingovú (reklamné kampane, správa sociálnych sietí).
Ku všetkým našim klientom pristupujeme individuálne, riešenia sa snažíme maximálne prispôsobiť potrebám a požiadavkam každej spoločnosti. To nám zabezpečilo dlhú a stabilnú spoluprácu a korektné vzťahy s viacerými firmami, ktoré sa opakovane zaujímajú o naše služby.
Ak chcete o našej agentúre zistiť viac, navštívte stránku www.thebricks.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

The Bricks s.r.o.
Štôla 138
059 37 Štôla
ID: 2896082   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ - 2000€, v závislosti od skúseností