Можливість для людей з України

Vodič nákladného vozidla

TH Trans s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
06 - 07/2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacDohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Firma TH Trans s.r.o. s 30-ročnou tradíciou prijme na trvalý prac. pomer skúseného vodiča s VP skupiny C + E (prípadne umožníme vodičovi E dorobiť) na nákladné vozidlo do 15 t + jednoosý príves (cez letnú sezónu mes. 04-08) a sólo do 12 t(v mesiacoch 09-03). Jazda 1 x týždenne, stála trasa Trenčín-Nemecko a späť. Vieš kedy odchádzaš a kedy prídeš domov. Voľné víkendy. Prvé jazdy podľa dohody môžeme absolvovať spolu. Jazdíš max 4 dni v týždni cca 7500 km/mes. Stabilný plat. Nástup možný ihneď alebo dohodou. Hrubá mzda 1700 Eur + diéty. Dohoda možná podľa skúseností.​

Voľné víkendy súvisle 3 dni, cez vianoce voľno až 3 týždne. Riadna dovolenka podľa potreby vodiča. Dodržiavame predpisy AETR.

Kontaktujte nás telefonicky a dohodneme si osobné stretnutie. Po dohode zašlete životopis na e-mail.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 58 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C

spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota, slušné vystupovanie

Medzinárodná a tuzemská doprava, špedícia, logistika. Stabilná firma pôsobiaca na trhu od r. 1993.

Kontakt

ID: 4835382  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac