Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného vozidla

TH Trans s.r.o.

Miesto práce
911 01 Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného vodiča skupiny C na sólo nákladné vozidlo do 12 t. Zabezpečujeme stabilné prepravy na stálej trase Trenčín - Nemecko (Nürnberg) a späť 2 x týždenne pre nemeckú firmu. Vieš kedy odchádzaš a kedy prídeš domov. Voľné víkendy. V čistom 1550 eur plus odmeny za dobre vykonanú prácu. Nástup možný ihneď, alebo podľa dohody. Bližšie informácie pri pohovore.

Osobný prístup k zamestnancom, parkovanie osobného vozidla pod kamerou, pravidelný servis nákladného vozidla, voľné víkendy. V auguste 2 týždne celozávodná dovolenka. Po vypršaní platnosti dokladov potrebných k výkonu práce ich preplatenie firmou. Ďalšie benefity pri pohovore.

Zašlite stručný životopis s uvedením Vášho tel. čísla na e-mail, alebo volajte na tel. č. 0905420393

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Preferujeme záujemcov s praxou vodiča v medzinárodnej doprave, ale nie je podmienkou - zaškolíme. Vodičský preukaz skupiny C. Zodpovedný prístup k práci.

Medzinárodná a tuzemská doprava, špedícia, logistika. Stabilná firma pôsobiaca na trhu od r. 1993.
ID: 4333133  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac