Vodič nákladného vozidla skupiny C

TH Trans s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.1.2022
1 900 EUR/mesiacZa dobre odvedenú prácu odmeny a mesačne rôzne benefity. Koncoročná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dobrú prácu pre spoľahlivého vodiča na sólo do 12 ton. Pravidelná trasa Trenčín-Nemecko D 97 a späť. Odchody v pondelok a štvrtok. Vieš kedy odchádzaš a prídeš domov. Voľné víkendy. Cca 10 000 km mesačne.

Parkovanie a tankovanie vo firme v Trenčíne. Nečakáš na nakládke. Preplatené povinné školenia. Pravidelný servis vozidla (aj vozidla zamestnanca). Pracovné oblečenie a čistiace prostriedky.

Informácie o výberovom konaní

Výhodou sú uchádzači z okresu Trenčín.
Kontaktujte nás čo najskôr telefonicky 0905 520778 alebo pošlite krátky životopis na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič, vodičský preukaz sk. C

Vodičský preukaz

C

Zodpovednosť, spoľahlivosť a komunikatívnosť. Ovládanie základných mobilných aplikácií ku komunikácii s firmou .

Medzinárodná a tuzemská doprava, špedícia, logistika. Stabilná firma pôsobiaca na trhu od r. 1993.
ID: 4218966  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac