Vodič - sťahovák, plat 900-1200,-Eur v čistom

TG Sťahovanie s.r.o.

Miesto práce
Komárno, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,-Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šoférovanie vozidla, nakladanie/vykladanie tovaru, sťahovanie bytov.

VP C je veľkou výhodou, nie však podmienkou. Plat 900-1200,- Eur v čistom. Pracuje sa väčšinou 3dni v týždni, základný plat pri troch dňoch je 900 v čistom, možnosť pracovať aj viac ako 3x do týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C

Požadujeme dobrú fyzickú kondíciu a chuť pracovať, schopnosť samostatne riešiť pracovné úlohy. Hľadáme pracovníkov v mestách Senec, Komárno a v ich okolí.

Sťahovanie bytov, doprava.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Budovateľská 42/28
945 01 Komárno
ID: 2698107   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,-Eur/hod