Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič kamiónu - slušné zaobchádzanie - vikendy doma

TFP transport for people s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
866 - 2 100 EUR/mesiac350 € náborový príspevok pre vodiča vyplácaný po nástupe v prvej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VODIČ MKD v EU, Slovensko a okolité krajiny praca pondelok az piatok s vikendami doma. Plat v cistom medzi 1700-2000€

Perspektívna práca, férové finančné ohodnotenie. Zázemie Rakúskej materskej firmy so 60 ročnou tradíciou. Mzdy a diéty vyplácané načas, moderný vozový park, práca v rodinnej firme, flexibilné pracovné možnosti, mladý dynamický tím, ľudský a profesionálny prístup.

Z dôvodu rozširovania pôsobnosti firmy TFP-ZELLER hľadáme šoférov MKD, jedná sa o perspektívnu prácu, férové finančné ohodnotenie, mzda a diéty vyplácané načas. Jedná sa o prácu v rámci EU, pondelok az piatok - vikendy doma

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Záujem a chuť pracovať, trestná bezúhonnosť, ADR preukaz výhodou, požadovaná prax 1 rok.

dopravno-špedičná spoločnosť

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Rihay
Tel.: +421918637038
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4055294  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac