Asistentka predaja

TextilEco a. s., organizačná zložka

Miesto práce
Rajská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacpríplatky a prémie bez obmedzeného vrchného stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu plného smiechu a dobrej nálady hľadám ľudí, ktorí sa neboja žiadnej výzvy, majú radi módu a prácus ľuďmi. Ak ti záleží na budúcnosti našej planéty, miluješ oblečenie a rád sa obliekaš za dobrú cenu, máme pre Teba pracovné miesto snov. V našej spoločnosti si vážime pracovitosť, kreatívnosť, zameranie na cieľ a tiež aktvitu.

- obsluhovať zákazníkov
- inkasovať bezhotovostné platby aj platby v hotovosti
- pravidelne dopĺňať tovar
- zabezpečiť ochranu tovaru pred odcudzením
- podieľať sa na pravidelných inventúrach
- udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku
- zodpovedať za hotovosť v pokladni
- informovať zákazníkov o partnerskom e-shope a prebiehajúcich akciách

Okrem príjemného kolektívu, veľkej pracovnej príležitosti a možnosti rásť ti ponúkame aj zaujímavé platové ohodnotenie bez zastropovaného príjmu

v prípade otázok ohľadom výberového konania ma, prosím, kontaktujte na emailovej adrese [email protected] alebo na telefónnom čísle 0915200450

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máme v našej práci radi rozmanitosť, avšak sú niektoré osobnostné predpoklady, ktoré potrebujeme, aby uchádzač spĺňal, aby sme našli spoločnú reč. Nájdete medzi nimi určite zodpovednosť, pracovitosť, lojálnosť, dochvíľnosť, pozitívny prístup k práci aj k životu, záujem o módu a ekológiu, pravodvravnosť.

spoločnosť zaoberajúca sa predajom second-hand odevov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariana Hasipi Murínová
Tel.: +421915200450
E-mail: poslať životopis
ID: 4809368  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac